KIEMELKEDŐ EREDMÉNYEK A 2007/2008-AS TANÉVBEN

 

OKTV döntőseink:

 

HEGEDŰS MÓNIKA RÓZA 12.D

 

  • Biológia OKTV II. kategória döntőjének 5. helyezettje, felkészítő tanára: Kiss Győző
  • Olasz OKTV I. kategória döntőjének 11. helyezettje, felkészítő tanára: Horváth Angéla
  • Kémia OKTV II. kategória döntőjének 18. helyezettje, felkészítő tanára: Molnár Eszter

 

KOVÁCS AURÉL 12.D

 

Biológia OKTV II. kategória döntőjének 19. helyezettje, felkészítő tanára: Kiss Győző

 

BRUNCSICS BENCE 11.D

 

Kémia OKTV I. kategória döntőjének 29. helyezettje, felkészítő tanára: Molnár Eszter

 

 

OSZTÁLYONKÉNT FELSOROLÁSBAN:

 

9.A

 

Andorkó Veronika

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Bertalan Loretta

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Cserép Letícia

 

A Helikoni Ünnepségen a mozgásművészet-modern tánc kategóriában bronz minősítést szerzett.

Hideg Ivett

 

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 1. helyezést ért el.

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanárai: Jakabos Barbara és Tóthné Bentzik Judit

 

Horváth Katalin

 

A Megyei Tenisz Diákolimpián tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Az Országos Tenisz Diákolimpián tagja volt az 4. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Horváth Mónika

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként arany, az énekkar tagjaként bronzérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Kutasi Dóra

 

A Helikoni Ünnepségen a mozgásművészet-modern tánc kategóriában bronz minősítést szerzett.

 

Magyar Barbara

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként aranyérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Molnár Máté

 

A Latinovics Zoltán Országos Vers és Prózamondó Versenyen megkapta a Latinovics különdíjat és a Magyar Rádió különdíját.

Felkészítő tanára: Szabó Edit

 

Simon Ádám

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként arany, szólóban bronzérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Tikk Attila

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként aranyérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné


 

 

Tóth Áron

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett távolugró csapatnak és a svédváltónak.

A Serdülő Csapatbajnokságon a KVDSE távolugró csapatában 1. ,a hármasugró csapatában 5. helyezést ért el.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 5. helyezett távolugró csapatnak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett 4x100m-es fiú váltónak.

Az Országos Atlétikai Diákolimpián a 4x100m-es váltó tagjaként 5. helyezést ért el.

Az Országos Váltófutó Bajnokságon tagja volt a 3.helyezett 4x100m-es váltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József


 

9.B

 

Béleczki Zsolt

 

A Serdülő Csapatbajnokságon a KVDSE hármasugró csapatában 5. helyezést ért el.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 12. helyezett svédváltónak.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 4x100m-es váltó tagjaként 1., a 4x400m-es váltó tagjaként pedig 2. helyezett lett.

Az Országos Atlétikai Diákolimpián a 4x100m-es váltó tagjaként 5., a 4x400m-es váltó tagjaként pedig 6. helyezést ért el.

Az Országos Váltófutó Bajnokságon tagja volt a 3.helyezett 4x100m-es váltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Fisli András

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 4x400m-es fiú váltó tagjaként 2., a 400m-es síkfutásban pedig 3. helyezett lett.

Az Országos Atlétikai Diákolimpián a 4x400m-es váltó tagjaként 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József


 

 

 

Sárdi Evelin

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett 4x800m-es váltónak és a súlylökő csapatnak, illetve a 3. helyezett távolugró csapatnak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 3. helyezett 4X800m-es váltónak.

A Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Országos Bajnokságon a 800m-es síkfutásban 8., a 4x200m-es váltóban 10. helyezést ért el.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén az egyéni versenyben és a csapat tagjaként is 1. helyezett lett.

A Mezei Futóbajnokság országos döntőjén az egyéni versenyben 14. helyezett lett.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 800m-es síkfutásban és a 4x400m-es leány váltó tagjaként 1., a 400 m-es síkfutásban 3. helyezést ért el.

Az Országos Atlétikai Diákolimpián a 800m-es síkfutásban 8. helyezést ért el.

Az Országos Váltófutó Bajnokságon tagja volt a 4.helyezett 4x800m-es váltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József


 

9.C

 

Albert Adrienn

 

A Kenguru Német Nyelvi Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Páncsics Éva

 

Békési Georgina

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Galambosi Éva

 

A Kenguru Német Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Páncsics Éva

 

Kovács Stefánia

 

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene hangszerszóló,a komolyzene kamarazene kategóriákban és az énekkar tagjaként 3 bronzérmet szerzett.

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanárai: Hamvas Endréné és Tóthné Bentzik Judit

 

Rózner Ramóna

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként arany, szólóban bronzérmet szerzett.

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián a leány csapat tagjaként két 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Hamvas Endréné és Markovics György

 

Szakál Diána

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Tóth Barbara

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Víd Emília

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként aranyérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Zombory Szilvia

 

A Megyei Német Nyelvi Versenyen 2. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Páncsics Éva


 

9.D

 

Békefi Balázs

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen megyei 1. és országos 14. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Molnár Eszter

 

Busznyák Tibor

 

A Keszthelyi Kilóméterek rendezvényen a félmaraton versenyszámban 10. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Ferenczi Dóra

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Gál Soma

 

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián a fiú csapat tagjaként 2. és 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Henn Flóra

 

A Kenguru Angol Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Jakabos Barbara


 

Kovács Dóra

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen megyei 1. és országos 19. helyezést ért el.

A Megyei Biológia Versenyen 2. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Németh Rita

 

 

Lakesz Vivien

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Márfi Dániel

 

A Kenguru Angol Nyelvi Versenyen 1. helyezést ért el.

A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen országos 30.helyezett lett.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 60. helyezést ért el.

Az IDF Tánc Világbajnokságon 6. és 7. helyezést ért el.

A Silver Dance Országos Táncversenyen két 1. helyezést szerzett és különdíjat kapott.

Felkészítő tanárai: Jakabos Barbara és Fonyó Lajos


 

Monori Bianka

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett 4x800m-es váltónak és a súlylökő csapatnak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 3. helyezett 4X800m-es váltónak.

A Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Országos Bajnokságon a 4x200m-es váltóban 10. helyezést ért el.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 4x400m-es leány váltó tagjaként 1. helyezést ért el.

Az Országos Váltófutó Bajnokságon tagja volt a 4.helyezett 4x800m-es váltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Nánássy Noémi

 

A Helikoni Ünnepségen Néptánc kategóriában a Vajda Kamaracsoport és a Vajda Néptánccsoport tagjaként 2 aranyérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Németh Imre

 

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen megyei 2. és országos 44. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Németh Rita

 

Patai Noémi

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Sallai Kinga

 

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen megyei 3. helyezést ért el.

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanárai: Németh Rita és Hamvas Endréné

Schleinig Ádám

 

A Megyei Sakk Diákolimpián tagja volt a 3.helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Szita Virág

 

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen megyei 3. és országos 37. helyezést ért el.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 5. helyezést ért el és I. dícséretet kapott.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen a 2. fordulóba jutott.

Felkészítő tanárai: Fonyó Lajos és Farkas László

 

Tamási Mátyás

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Megyei Fizika Versenyen 2. helyezést ért el.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen a 2. fordulóba jutott.

A Középiskolai Matewmatikai és Fizikai Lapok fizika pontversenyében jelenleg a 8. helyen áll.

A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen országos 45.helyezett lett.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 23. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Farkas László és Fonyó Lajos

 

Tarnai Attila

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Porkoláb Dezső


 

Torda Viktor

 

A Megyei Német Nyelvi Versenyen 1. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Páncsics Éva

 

Zsiga Katalin

 

A Kenguru Angol Nyelvi Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Jakabos Barbara


 

10.A

Berei Magdolna

 

A Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos elődöntőjén tagja volt a 8. helyezett csapatnak.

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián a leány csapat tagjaként két 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Bors Csenge

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Csudai Zoltán

 

A Megyei Sakk Diákolimpián tagja volt a 3.helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Drávecz Dóra

 

A Megyei Atlétikai Diákolimpián magasugrásban és a 4x100 m-es váltó tagjaként 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Kis Diána

 

A Megyei Tenisz Diákolimpián tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Az Országos Tenisz Diákolimpián tagja volt az 4. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Lázár Andrea

 

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene kamarazene kategóriában bronzérmet szerzett.

 

Major Péter

 

A Ránki György Regionális Történelem Versenyen megyei fordulóján 2.helyezést ért el, a területi döntőn 8. helyezett lett..

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián a fiú csapat tagjaként 2. és 3. helyezést ért el.

A Megyei Angol Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el

Felkészítő tanárai: Tóthné Villányi Márta Markovics György és Rázsiné Gyulassy Adrienne

 

Maletics Virág

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Pénzváltó Nikolett

 

Az Implom József Helyesírási Versenyen megyei 3. helyezést ért el.

A Megyei Sakk Diákolimpián csapatban 2., az egyéni versenyben 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Császár Miklós és Tóthné Bentzik Judit

 

Targuba Richárd

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

A Megyei Tenisz Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett fiú csapatnak

Az Országos Tenisz Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett fiú csapatnak

Felkészítő tanárai Porkoláb Dezső és Tóthné Bentzik Judit

 

Tihanyi Franciska

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit


 

10.B

 

Demeter Ádám

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett távolugró csapatnak és a svédváltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 5. helyezett távolugró csapatnak és az 12. helyezett svédváltónak.

A Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokságon hármasugrásban 3. helyezést ért el.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 100 és 200m-es síkfutásban és a 4x100m-es váltó tagjaként 1., távolugrásban pedig 2. helyezett lett.

Az Országos Atlétikai Diákolimpián hármasugrásban 4., 100m-es síkfutásban 6., a 4x100m-es váltó tagjaként 5. helyezést ért el.

Az Országos Váltófutó Bajnokságon tagja volt a 3.helyezett 4x100m-es váltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Farkas Dávid

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Porkoláb Dezső

 

Juhász Máté

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

A Megyei Tenisz Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett fiú csapatnak

Az Országos Tenisz Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett fiú csapatnak

Felkészítő tanárai: Porkoláb Dezső és Tóthné Bentzik Judit

 

Molnár Zsófia

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Németh László

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként aranyérmet szerzett.

Felkészítő tanárai: Porkoláb Dezső és Hamvas Endréné


 

10.C

 

Börczi Violetta

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Ferenczi Szimonetta

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Fonnyadt Anita

 

A Kenguru Ftrancia Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Fonnyadt Ádám

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett svédváltónak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Harsány Laura

 

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene kamarazene kategóriában és az énekkar tagjaként bronzérmet szerzett.

 Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

 

Horváth Zsófia II

 

A Kenguru Német Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

A Megyei Német Nyelvi Versenyen 1. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Lóth Erzsébet

 

Kohutics Karina

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

Az Olasz Nyelvi Diáktalálkozón az élőbeszéd kategóriában 3. díjat nyert.

A Megyei Biológia Versenyen 2. helyezett lett.

Felkészítő tanárai: Czibor Anikó és Kiss Győző

 

 

Kultsár Kinga

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 3. helyezett távolugró leány csapatnak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak.

A Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Országos Bajnokságon a 4x200m-es váltóban 10. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Nagy Viktória

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Nyolcas Zsombor

 

A Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos elődöntőjén tagja volt a 8. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Pintér Zsanett

 

A Megyei Sakk Diákolimpián csapatban és az egyéni versenyben is 2. helyezést ért el.

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanárai: Tóthné Bentzik Judit és Hamvas Endréné

 

 

Szabó Bianka

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Szabó Krisztina

 

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként aranyérmet, a komolyzene kamarazene kategóriában és az énekkar tagjaként bronzérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Szalai Dávid

 

A Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos elődöntőjén tagja volt a 8. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Tamás Dóra

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 


 

10.D

 

 

Barkó Dóra

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 32. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

 

 

Berke Adrienn

 

Duatlon sportágban ifjúsági kategóriában 2007-ben az év sportolója lett.

Keszthely Város Önkormányzata Képviselő testületétől a „Jó tanuló jó sportoló” kitüntető címet kapta.

Az Országos Duatlon Ranglista Versenyen 4.és 5. helyezést ért el.

Az Országos Duatlon Diákolimpián 9. helyezést ért el.

A Megyei Triatlon Diákolimpián 2. helyezést ért el.

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett 4x800m-es váltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 3. helyezett 4X800m-es váltónak.

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen tagja volt a megyei 1. helyezett csapatnak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén az egyéni versenyben 2., a csapat tagjaként 1. helyezett lett.

A Mezei Futóbajnokság országos döntőjén az egyéni versenyben 22. helyezett lett.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián az 1500m-es és 3000m-es síkfutásban valamint a 4x400m-es leány váltó tagjaként 1. helyezést ért el.

Az „Én Olaszországom Festészeti Pályázaton” díjat kapott és alkotása kiállításra került az Olasz Kultúrintézetben illetve több magyarországi iskolában.

A Helikoni Ünnepségen a képzőművészeti alkotások kategóriában ezüstérmet szerzett.

A Keszthelyi Kilóméterek rendezvényen a vegyes maraton váltóban társával 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Csikós József , Fonyóné Németh Ildikó és Ferge Rita

 

Bíró Bence

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Décsey Noémi

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Erdélyi Melinda

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián a leány csapat tagjaként 1. az egyéni versenyben 3. helyezést ért el.

A magyar ranglistán az első tizenhat helyezett közé tartozik.

Felkészítő tanárai: Hamvas Endréné és Markovics György

 

Farkas János

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Megyei Angol Nyelvi Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Rázsiné Gyulassy Adrienne

 

Fülöp István

 

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen megyei 1. és országos 15. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Molnár Eszter

 

Horváth Annamária

 

A Kenguru Angol Nyelvi Versenyen 1. helyezést ért el

Felkészítő tanára: Rázsiné Gyulassy Adrienne

 

 

Horváth Zsombor

 

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

A Megyei Atlétikai Diákolimpián a 800m-es síkfutásban 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

László Péter

 

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 1. helyezést ért el.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 34. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Jakabos Barbara Fonyóné Németh Ildikó

 

Mahdi Leina

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Murányi Gábor

 

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 1. helyezett 4x1500m-es váltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 12. helyezett 4x1500m-es váltónak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Németh Szabolcs

 

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen megyei 2. és országos 31. helyezést ért el.

A Megyei Biológia Versenyen 1. helyezett lett.

A Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos elődöntőjén tagja volt a 8. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai: Németh Rita és Markovics György

 

Porkoláb Márton

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

Az Országos Duatlon Ranglista Versenyen 5.és 16. helyezést ért el.

Az Országos Duatlon Diákolimpián 40. helyezést ért el.

A Keszthelyi Kilóméterek rendezvényen a vegyes maraton váltóban társával 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Szabó Péter

 

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen megyei 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Németh Rita

 

Toppantó Bence

 

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen tagja volt a megyei 1. helyezett csapatnak.

A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen országos 37.helyezett lett.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 26. helyezést ért el.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen a 2. fordulóba jutott.

Felkészítő tanárai: Fonyóné Németh Ildikó és Góbor László

 

Varga Veronika

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

Az Arany Dániel Matematika Versenyen országos 36. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

 

Vida Tamás

 

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen tagja volt a megyei 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

 

 

Záborszky Péter

 

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen megyei 2. helyezést ért el.

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene-hangszerszóló kategóriában arany, a komolyzene-kamarazene kategóriában pedig ezüst minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Molnár Eszter


 

 

11.A

 

 

Annoh Dóra

 

A Megyei atlétikai Diákolimpián a 100m-es síkfutásban 2. és a 4x100m-es váltó tagjaként 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Csiszár Gábor

 

A Ránki György Regionális Történelem Versenyen megyei fordulóján 1.helyezést ért el, a területi döntőn 5. helyezett lett..

Felkészítő tanárai: Tóthné Villányi Márta és Vajas Ildikó

 

Egyed Zsófia

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Horváth Kornél

 

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene kamarazene kategóriában bronzérmet szerzett.

 

Horváth Petra

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Kecskés Kinga

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Mag Dorina

 

A Helikoni Ünnepségen a könnyűzene-ének kategóriában arany minősítést kapott.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Molnár Elisabeth

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Németh Péter

 

Az Országos Párbajtőr Diákolimpián tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Pál Barbara

 

A Megyei atlétikai Diákolimpián magasugrásban és a 4x400m-es váltó tagjaként 1., távolugrásban 2. és a 4x100m-es váltó tagjaként 3. helyezést ért el.

A Helikoni Ünnepségen a Vajda Néptánccsoport tagjaként arany az énekkar tagjaként pedig bronzérmet szerzett.

Felkészítő tanárai: Csikós József és Hamvas Endréné

 

Szeiler Sára

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Porkoiláb Dezső

 

 

Varga Annamária

 

A Helikoni Ünnepségen az irodalmi alkotások kategóriában bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hinger Tamás

 

Vida Zsófia

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné


 

11.B

 

Baranyai Brigitta

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

File Mátyás

 

A Párbajtőr Kadet Európa Bajnokságon tagja volt a bronzérmes magyar csapatnak.

A Párbajtőr Junior Világbajnokságon tagja volt a bronzérmes magyar csapatnak.

A Párbajtőr Diákolimpián az egyéni versenyben 1.és 6., a csapat tagjaként 2. és 3. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

 

Kenesei János

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 1. helyezett 4x1500m-es váltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 12. helyezett 4x1500m-es váltónak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt az 1. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Kovács Arnold

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Sipos Etelka

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett súlylökő csapatnak, illetve a 3. helyezett távolugró csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József


 

11.C

 

 

Benkő Réka

 

A Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Berta Bianka

 

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Hajnal Krisztina

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Horváth Dorottya

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Kiss Virág

 

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Kiss Virág Eszter

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára: Porkoláb Dezső

 

 

Porkoláb Noémi

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

 

Rozs Ágnes

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Kenguru Francia Nyelvi Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Sáfár Cintia

 

A Párbajtőr Diákolimpián az egyéni versenyben 2., a csapat tagjaként 1. helyezett lett.

A magyar ranglistán az első nyolc helyezett közé tartozik.

Felkészítő tanára: Markovics György

 

Sárkány Dániel

 

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene kamarazene kategóriában aranyérmet szerzett.

Tóth Szilvia

 

A Helikoni Ünnepségen Néptánc kategóriában a Vajda Kamaracsoport és a Vajda Néptánccsoport tagjaként 2 aranyérmet, a népdal kategóriában pedig bronzérmet szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné


 

11.D

Adámi András

 

A Megyei Biológia Versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Kiss Győző

 

Bruncsics Bence

 

A kémia OKTV-n országos 29. helyezést ért el.

A biológia OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

A fizika OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

Az Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Versenyen 24. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai:Molnár Eszter, Kiss Győző, Farkas László, Schuch Angéla és Keveházy Balázs

 

Enyingi Zsófia

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanára: Hamvas Endréné

 

Fodor Tibor

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Gyulavári Vanda

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

A Megyei atlétikai Diákolimpián a 100m-es síkfutásban és a 4x100m-es váltó tagjaként 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai:Porkoláb Dezső és Csikós József

 

Korponai Kristóf

 

A Magyarok Világszövetsége Zala Megyei Szervezete által meghirdetett történelem pályázaton 1. díjat kapott.

A Megyei Biológia Versenyen 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Ágoston Hajnalka és Kiss Győző

 

Ledniczki Éva

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A biológia OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

A Megyei Biológia Versenyen 1. helyezést ért el.

A Megyei Sakk Diákolimpián tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak.

A Helikoni Ünnepségen a komolyzene-hangszerszóló kategóriában bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanárai:Kiss Győző és Tóthné Bentzik Judit

 

Lencse Zsófia

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Paszecsák Dóra

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Pliskó Anna

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Podlovics Barbara

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Simon-Fiala Donát

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A biológia OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

A Megyei Biológia Versenyen 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Kiss Győző

 

Stéger Dalma

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén az egyéni versenyben és. a csapat tagjaként is 1. helyezést ért el.

Az Országos Duatlon Ranglista Versenyen 11. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csikós József


 

12.A

 

Antal Gergely

 

A Helikoni Ünnepségen az irodalmi alkotások kategóriában bronz minősítést szerzett.

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak.

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai: Hinger Tamás,Porkoláb Dezső és Csikós József

 

Babati Barbara

 

A Helikoni Ünnepségen az irodalmi alkotások kategóriában és az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

Felkészítő tanárai: Hinger Tamás és Hamvas Endréné

 

Balogh Marcell

 

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Bojt Balázs

 

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Gregorics Réka

 

A Kenguru Idegennyelvi Versenyen német nyelvből 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Lóth Erzsébet

 

 

Iglódi Máté

 

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak és különdíjat kapott.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára: Csikós József

 

Nagy Ádám

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Porkoláb Péter

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

Az Országos Duatlon Ranglista Versenyen 15. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Sashalmi Júlia

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Wayda Gertrúd

 

A Kenguru Idegennyelvi Versenyen német nyelvből 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Lóth Erzsébet

12.B

 

Ács Roland

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett távolugró csapatnak és a svédváltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 5. helyezett távolugró csapatnak és az 12. helyezett svédváltónak.

A Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokságon hármasugrásban 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Balogh Ferenc

 

A Megyei Sakk Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára:Tóthné Bentzik Judit

 

Bernáth Ivett

 

A Helikoni Ünnepségen az énekkar tagjaként bronz minősítést szerzett.

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanárai:Hamvas Endréné és Porkoláb Dezső

 

Czigány Adrián

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

A Megyei Kézilabda Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai:Porkoláb Dezső és Csikós József

 

.Dévényi Róbert

 

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Kada Zoltán

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett távolugró csapatnak.

A Megyei Kézilabda Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai:Porkoláb Dezső és Csikós József

 

 

 

Koloszár Zoltán

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Koroncz Bernadett

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Morva Tamás

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett 4x1500m-es váltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 12. helyezett 4x1500m-es váltónak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt a 2. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Szekér Bálint

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak

A Megyei Kézilabda Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai:Porkoláb Dezső és Csikós József

.

Varga György

 

A Megyei Sakk Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett fiú csapatnak.

Felkészítő tanára:Tóthné Bentzik Judit

 

 

12.C

 

Dormán Szilvia

 

A Helikoni Ünnepségen a Mozgásművészet-modern tánc kategóriában aranyérmet kapott.

Keserű Eszter

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

.

Kiss Viktória

 

A Helikoni Ünnepségen a Mozgásművészet-modern tánc kategóriában aranyérmet kapott.

 

Kocsis Noémi

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén az egyéni versenyben 3. a csapat tagjaként pedig 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

.

Meszlényi Márk

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett fiú csapatnak

Az Országos Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 17. helyezett csapatnak.

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanárai:Porkoláb Dezső és Csikós József

.

 

Naszádos Nóra

 

A Helikoni Ünnepségen a Mozgásművészet-modern tánc kategóriában aranyérmet kapott.

Pozsgai Ágnes

 

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

.

Saffer Zsuzsanna

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A francia OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

A Kenguru Idegennyelvi Versenyen francia nyelvből 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kun Ilona

 

Somogyi Renáta

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett 4x800m-es váltónak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt a 3. helyezett 4x800m-es váltónak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén az egyéni versenyben 2. a csapat tagjaként pedig 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Tamás Alexandra

 

A Helikoni Ünnepségen a Mozgásművészet-modern tánc kategóriában aranyérmet kapott.

 

Varga Zsófia

 

Az olasz OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

Felkészítő tanára: Czibor Anikó

 

Villányi Anna

 

A Helikoni Ünnepségen a Mozgásművészet-modern tánc kategóriában aranyérmet kapott.

  

12.D

 

Barna Zsófia

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Berke Dávid

400x1500 m (váltó) megyei 1.hely

mezei futás (egyéni) 1.hely

Országos mezei futás (egyéni) 11.hely

Megyei atlétika diákolimpia

800m 1.hely

1500 m 1.hely

300 m 1.hely

Országos Atlétikai Diákolimpia

1500 m. 5.hely

3000 m 5.hely

4x100 m váltó 6.hely

Egyesületi atlétika OB

1500 m 7.hely

3000 m 2.hely

 

Csütörtöki Attila

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Farkas Tamás

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A biológia OKTV-n a 2. fordulóba jutott.

Felkészítő tanára: Kiss Győző

 

Fekete Beatrix

 

A Megyei Teremlabdarugó Diákolimpián tagja volt a 3. helyezett leány csapatnak.

Felkészítő tanára: Tóthné Bentzik Judit

 

Horváth Ádám

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

 

Kardos Anna

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A 4 megye matematika versenyén a Zala megyei csapat tagja.

Felkészítő tanára:Kardos Anna

 

Kovács Balázs

 

A Bonyhádi Országos Kvíz Vetélkedőn tagja volt a 4. helyezett csapatnak

Felkészítő tanára:Markovics György

Pandur Géza

 

A Bonyhádi Országos Kvíz Vetélkedőn tagja volt a 4. helyezett csapatnak

Felkészítő tanára:Markovics György

 

Piacsek Károly

 

A Bonyhádi Országos Kvíz Vetélkedőn tagja volt a 4. helyezett csapatnak

Felkészítő tanára:Markovics György

 

Polgár Petra

 

Kitűnő tanulmányi eredményt ért el.

A Megyei Röplabda Diákolimpián és a Megyei Amatőr Röplabda Diákolimpián is tagja volt a 2. helyezett leány csapatnak

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

.

Rózsa István

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett távolugró csapatnak.

Az Országos Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 5. helyezett távolugró csapatnak.

Felkészítő tanára:Csikós József

 

Ser Bence

 

A Helikoni Ünnepségen a Képzőművészeti alkotások kategóriában bronzérmet kapott.

Felkészítő tanára:Ferge Rita

 

Szloszjár Ivett

 

A Megyei Atlétikai Csapatbajnokságon tagja volt az 1. helyezett súlylökő és a 3. helyezett távolugró csapatnak.

A Mezei Futóbajnokság megyei döntőjén tagja volt az 1. helyezett csapatnak.

Felkészítő tanára:Csikós József