Sporteredmények (2010-2011-es tanév)

 

Országos Atlétikai Serdülő Bajnokság

Kónya Gábor 9.A 100m gátfutás
Molnár Márk 10.B 800 m , 400 m
Kéri Kata Rózsa 9.C távolugrás
Horváth Lotti 9.C 100m
 
2. hely Felkészítő tanáruk: Csikós József
5. hely 10 hely
6.hely
8. hely
 

Kónya Gábor 9.A

Serdülő Atlétikai viadal (Szlovén-Horvát-Magyar) hármasviadalon 3. helyezést ért el

 

Atlétikai csapatbajnokság Zala megye diákolimpia döntője

4×1500m fiúváltó

Kovács Márton 11.B

Bedő Soma 11.B

Kiss Dániel 9.B

Molnár Márk 10.B

 

4×800m leányváltó

 Sárdi Evelin 12.B

 Monori Bianka 12.D

 Varga Noémi 11.C

 Patai Noémi 12.D

 

Svédváltó leány

 Kéri Kata 9.C

 Tóth Zsófia 10.D

 Strausz Júlia 11.B

 Horváth Lotti 9.C

 

Távolugró leány

Kéri Kata 9.C

 Horváth Lotti 9.C

 Monori Bianka 12.D

 Tóth Zsófia 10.D

 

 4×1500m fiúváltó

 Gáspár Barna 9.C

 Szaka Rezső 9.B

 Rónaky Roland 9.D

Kubicsek Máté 10.B

 

Svédváltó fiú csapat 

Gergely Márton 10.A

Bicsérdi Balázs 10.B

Kónya Gábor 9.A

Tóth Áron 12.A

 

Magas Fiú

Tóth Áron 12.A

Novák Zalán 12.B

Szabó Tamás 12.B

Bicsérdi Balázs 10.B, Kovács Márton 11.B

 

Magas Leány

Taller Momokó 10.D

Monori Bianka 12.D

Tóth Zsófia 10.D

Vető Anna 11.D

Sárdi Evelin 12.B

Csapat 1. hely

 

 

Csapat 1. hely

 

 

Csapat 1. hely

 

 

Csapat 1.hely

 

 

Csapat 2.hely

 

 

 

 

 

Csapat 3.hely

 

 

 

 

 

Csapat 3. hely

 

 

 

 

 

 

Csapat 3.hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Duatlon Diákolimpia

V. korcsoport (igazolt versenyzők)

Kiss Dániel 9.B

 

V. korcsoport fiú (amatőr versenyzők)

Gáspár Barnabás 9.C

 

VI. korcsoport fiú (igazolt versenyzők)

Kovács Márton 11.B

Busznyák Tibor 12.D

 

VI. csoport fiú (amatőr versenyzők)

Wölf Péter 11.B

 

VI. korcsoport fiú csapat

Kovács Márton 11.B

Busznyák Tibor 12.D

Wölf Péter 11.B

 

V. korcsoport leány (igazolt versenyzők)

Horváth Rita 9.D

Busznyák Kornélia 10.D

 

V. korcsoport leány (amatőr versenyzők)

Ángyán Ramóna 9.C

 

V. korcsoport leány csapat

Horváth Rita 9.D

Busznyák Kornélia 10.D

Fáró Krisztina 9.C

Ángyán Ramóna 9.C

 

2. hely

 

 

1.hely

 

 

2.hely

3.hely

 

 

1.hely

 

 

1. hely

 

 

 

 

1.hely

2.hely

 

1.hely

 

 

1.hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság (Országos döntő)

 Leány távolugrás sportág diákolimpia V-VI. korcsoportos országos döntő

Kéri Kata 9.C,

Horváth Lotti 9.C,

Tóth Zsófia 10.D

Monori Bianka 12.D

Vető Anna 11.D

 

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság leány 4x800m váltófutás sportág diákolimpia V-VI. korcsoportos országos döntő

Sárdi Evelin 12.B

Monori Bianka 12.D

Zombory Regina 9.A

Patai Noémi 12.D

 

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság fiú 4x1500m váltófutás sportág diákolimpia V-VI. korcsoportos országos döntő

Kubicsek Máté 10.B

Kiss Dániel 9.B

Kovács Márton 11.B

 Molnár Márk 10.B

 

8.helyezés

 

 

 

 

 

 

 

7.helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

5.helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Teremlabdarúgó Lány Diákolimpia Megyei Döntő II.hely (2010/2011)

Hegedüs Kata 10.C, Somogyi Cintia 11.D, Busznyák Kornélia 10.D, Kovács Stefánia 12.C, Tóthné Bentzik Judit (felkészítő tanár), Lakesz Vivien 12.D, Horváth Otilía 10.B, Polgár Katalin 11.B.

Kiss Rebeka 9.C, Szabó Viktória 10.D, Fraller Bettina 9.D

V. korcsoport megyei fiú röplabda diákolimpia  I.hely

Kizmus Kornél 9.D;  Németh Márk 10.B;  Kiss Dániel 9.B;  Porkoláb Gergő 10.D;  Tálos Gábor 11.D; Hammer Bálint 10.C;  Sáfár Ciril 10.C

Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

Sakk megyei diákolimpia Csapatbajnokság

A csapat tagjai:

Király Máté 9.B,

Dóczi Martin 10.B,

Horváth Gergely 10.D,

Tóth Roland 10.D

 

Csapat 1.hely

Felkészítő tanáruk:

 Tóthné Bentzik Judit

Megyei Kosárlabda V. korcsoport fiú (2011.02.08)

A csapat tagjai:

Balogh Dániel 9.B

Gelencsér Benjámin 10.D

Horváth Gergely 10.B

Kiss Dániel 9.B

Molnár Márk 10.B

Porkoláb Gergő 10.D

Toppantó Bertalan 9.D

 

 

 

2.hely

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Megyei Kosárlabda V. korcsoport lány (2011.02.08)

A csapat tagjai:

Gampel Zsófia 10.D

Pickó Anna 9.D

Pusztai Krisztina 9.D

Rápolthy Carmen Gabriela 10.C

Romsics Rebeka 9.C

Szi Petra 9.C

Tolnai Réka 11.B

 

 

 

 

3.hely

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Megyei Kosárlabda VI. korcsoport Amatőr fiú (2010.02.17)

A csapat tagjai:

Fekete Benjámin 12.B

Gelencsér Benjámin 10.D

Kiss Dániel 9.B

Kósy Gergely 11.D

Martin Márk 12.B

Molnár Márk 10.B

Novák Zalán Áron 12.B

Porkoláb Gergő 10.D

Rozs Zoltán 11.D

Tarnai Attila 12.D

Toppantó Bertalan 9.D

Horváth Gergely 10.D

 

 

 

 

 

 

2.hely

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Megyei Kosárlabda VI. korcsoport Amatőr lány (2010.02.17)

A csapat tagjai:

Boros Lili 12.C

Gampel Zsófia 10.D

Kovács Stefánia 12.C

Pickó Anna 9.D

Pusztai Krisztina 9.D

Romsics Rebeka 9.C

Rápolthy Carmen Gabriela 10.C

Sterzl Noémi 12.B

Szi Petra 9.C

Tar Bernadett Katalin 12.B

Tolnai Réka 11.B

Tódor Fanni 11.C

 

 

 

 

2.hely

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Megyei Diákolimpia Úszás

Leány 100 m mellúszás B kategória

Zákány Zita 11.A

 

Leány 100 m hátúszás B kategória

Rónaky Rebeka 11.D

 

Leány 100 mellúszás A ketegória

Horváth Zita 9.D

 

2.hely

 

 

2.hely

 

 

3.hely

 

Felkészítő tanára: Csikós József

 

 

Felkészítő tanára:Porkoláb Dezső

 

 

Felkészítő tanára: Csikós József

Kadét Európa Párbajtőr Bajnokság (Klagenfurt)

Sáfár Cirill 10.C

Az ezüst érmet szerzett

 csapat tagja

Országos Fedettpályás Atlétikai Ifjúsági és Junior Bajnokság

Hármasugrás

Horváth Lotti  9.C

 

200 m

Horváth Lotti 9.C

 

60 m

Horváth Lotti 9.C

 

60 m gátfutás

Kónya Gábor 9.A

 

4 x200 m váltófutás 5. hely

Kónya Gábor 9.A

 

4x200 m váltófutás

Bicsérdi Balázs 10.B

Gergely Márton 10.A

 

5.hely

 

 

8.hely

 

 

10.hely

 

 

8.hely

 

5.hely

 

 

 

5.hely

5.hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

A Keszthelyi Sportgálán a Vajda János Gimnázium két tanulója kapott elismerést

Kónya Gábor 9.A osztályos tanuló Keszthely Város legjobb ifjúsági sportolója díjat kapta tavalyi eredményei alapján.

Kéri Kata 9.C osztályos tanulónak a " Jó tanuló, jó sportoló" díjat adományozta Keszthely Város Önkormányzata és Képviselőtestülete

Asbóth-napok alkalmából rendezett fiú labdarúgó kupa

A csapat tagjai:

Kletner Rajmund 12.A

Kubicsek Máté 10.B

Bicsérdi Balázs 10.B

Bedő Soma 11.B

Simon Ádám 12.A

Bányai Bence 12.A

Hunyadi László 12.B

Kovács Richard 12.B

Kovács Felícián 12.B

 Tóth János 11.B

III.hely  

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Országos Diákolimpia Vívás Párbajtőr sportág

Sáfár Ciril 10.C

VI. korcsoport

V. korcsoprt

 

Rozner Marcell 9.D

VI. korcsoport

 

A Vajda János Gimnázium csapata

VI. korcsopot

V. korcsoport

 

1.helyezés

8.helyezés

 

 

6.helyezés

 

 

2.helyezés

4.helyezés

 

A.J.K.A. Karate Szövetség nemzetközi Szentgrót Kupáján

Laskay Donát 9.C egy ARANY és egy BRONZ érmet szerzett  

Megyei Diákolimpia mezei futóverseny

V. korcsoportos fiú csapat (3500m)

A csapat tagjai:

Gergely Márton 10.A

Kiss Dániel 9.B

Kubicsek Máté 10.B (egyéni 3. hely)

Rónaky Roland 9.D

Farkas Bence 9.B

 

V. korcsoportos leány csapat (2500m)

A csapat tagjai:

Liszli Evelin 9.D (egyéni 1. hely)

Horváth Rita 9.D (egyéni 3. hely)

Pusztai Krisztina 9.D

Fáró Krisztina 9.C

Busznyák Kornélia 10.D

 

VI korcsoportos fiú csapat (4000m)

A csapat tagjai:

Kovács Márton 11.B (egyéni 2. hely)

Wölf Péter 11.B

Tóth áron 12.A

Bedő Soma 11.B

 

VI. korcsoportos leány csapat (2500m)

A csapat tagjai:

Patai Noémi 12.D

Strausz Júlia 11.B

Sárdi Evelin 12.B (egyéni 1. hely)

Szakál Diána 12.C

Monori Bianka 12.D

1.helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

1.helyezés

 

 

 

 

 

 

1.helyezés

 

 

 

 

 

 

1.helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Atlétikai megyei diákolimpiai V.-VI. korcsoportos  döntő

Aranyérmesek:

Horváth Lotti 9.C 100m, 200m;

Monori Bianka 12.D  távolugrás;

Kovács Márton11.B  3000m;

Kiss Dániel  9.B 3000

Liszli Evelin 9.D 1500m

Varga Noémi 11.C 800m

Fáró Krisztina 9.C 3000m

Guitprecht Nikolett 11.B  súlylökés

Tóth Áron 12.B távolugrás

Bicsérdi Balázs 10.B távolugrás

11. 4×100m leány váltó (Kocsis Dorottya- Tóth Zsófia- Vető Anna- Horváth Lotti)

 

Ezüstérmesek:

Taller Momokó 10.D magasugrás

Molnár Márk 10.B 800m

Kubicsek Máté 10.B 1500m, 3000m

Kovács Márton 10.B 1500m

Kocsis Dorottya 11.B 100m

Balogh Péter 9.A 100m

Tóth Zsófia 10.D távolugrás

Varga Noémi 11.C 3000m

Kocsis Dorottya 11.B súlylökés

10. 4×100m fiú váltó( Balogh Péter- Kónya Gábor- Bicsérdi Balázs- Tóth Áron)         

11. 4×400m leány váltó ( Strausz Júlia 11.B- Monori Bianka 12.D- Kocsis Dorottya- Horváth R.)

12. 4×400 m fiú váltó ( Kónya G.-Gergely M.- Bedő S.- Molnár M.)

 

Bronzérmesek:

Horváth Rita 9.D 800m

Guitprecht Nikolett 11.B 100m

Szaka Rezső 9.B 800m

Gergely Márton 10.A 200m

Kiss Dániel  1500m

   

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

összesen: 12 arany, 12 ezüst 5 bronz

A bajnokság legeredményesebb iskolája a Vajda János Gimnázium csapata

Atlétikai Diákolimpia Országos Döntő

Horváth Lotti 9.C

200 m

100 m

 

4 x 100m-es fiú váltó

A csapat tagjai:

Bedő Soma 11.B

Kónya Gábor 9.A

Balogh Péter 9.A

Tóth Áron 12.A

 

Molnár Márk 10.B 800 m

 

Tóth Áron 12.A hármasugrás

 

Kubicsek Máté 10.B 1500 m

 

Gergely Márton 10.A 200 m

 

Bedő Soma 11.B 200 m

 

 

3.hely

6.hely

 

4.hely

 

 

 

 

 

 

5.hely

 

11.hely

 

14.hely

 

19.hely

 

19.hely

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József