Tanulmányi eredmények (2010-2011-es tanév)

 

Országos Népdaléneklési Verseny

Csordás Anna 11.D

Rónaky Rebeka 11.D

 

Szóló kategóriában: Ezüst

Duó kategóriában Aranyérmet szereztek

Felkészítő tanáruk:

Hamvas Endréné

A Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny

A csapat tagjai:

 

Bertalan Balázs 12.B

Bruncsics Benjámin 12.B

Gelencsér Noémi 12.B

3. helyezés (Csapat)  

Felkészítő tanáruk: Ferencz Melinda

Matematika OKTV

Tamási Mátyás 12.D

Szita Virág 12.D

Szlávik Sándor 11.D

A 2. fordulóba jutottak

Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

 

Felkészítő tanára: Dr.Berkéné Várbíró Beáta

Művészettörténet OKTV

Ábrahám Barbara 11.C

Gál Soma 12.D

 
A 2. fordulóba jutottak  

Felkészítő tanáruk: Ferge Rita

Földrajz OKTV

Csehi Angéla 11.A

Zsiborás Gábor 12.D

A 2. fordulóba jutottak

Felkészítő tanáruk: Horváth Angela

Kémia OKTV

Szita Virág 12.D A 2. fordulóba jutott Felkészítő tanára:Molnár Eszter

Angol nyelv OKTV I. kategória

Márfi Dániel 12.D

Szita Virág 12.D

A 2. fordulóba jutottak Felkészítő tanáruk: Németh Zsuzsanna

Megyei Matematika Verseny

Fonyó Viktória 9.D

3.hely

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Pohl József 10.D

Sisák Mária Anna 10.D

2.hely

4.hely

Felkészítő tanáruk:Rónaky Attila

Fuksz Domonkos 11.D 6.hely Felkészítő tanára: Dr.Berkéné Várbíró Beáta

Tamási Mátyás 12.D

Szita Virág 12.D

Sisák Mihály 12.D

1.hely

3.hely

4.hely

Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos
 

2011 január 18-19-én az alábbi tanulók képviselik Zala megyét a 4 megye matematika versenyén

(Baranya, Tolna, Somogy, Zala)

Tamási Mátyás 12.D

Szita Virág 12.D

Sisák Mihály 12.D

Fuksz Domonkos 11.D

 

Keszthelytől Buenos Aires-ig. Asbóth Sándor nyomában c. megyei történelem vetélkedő

A "Tábornok szárnysegédjei" csapat 1.helyezést ért el

Horváth Péter 11.D, Szlávik Sándor 11.D, Varga Sz. Gábor (felkészítő tanár), Horváth Ádám 11.D,  Kósy Gergely 11.D  Hosszú Dániel 11.D

Értékes könyvjutalmak mellett néhány "bajtársukkal" együtt januárban egy budapesti múzeumlátogatáson vesznek részt.

Ki mit tud? Ének kategória

Balogh Réka 10.A

Modern ének 2. hely

Musical 3. hely

Felkészítő tanára:

Rázsiné Gyulassy Adrienne

Fizika OKTV

Sisák Mihály 11.D

Tamási Mátyás 12.D

2. fordulóba jutottak Felkészítő tanáruk: :Farkas László

Biológia OKTV

Kovács Dóra 12.D

Simon-Fiala Dániel 12.D

Torda Viktor 12.D

Záborszky Péter 12.D

Horváth Péter 11.D

Riedling Ádám 11.B

Tarr Veronika 11.C

2. fordulóba jutottak  

 

Felkészítő tanáruk: Németh Rita

Arany Dániel Országos Matematika Verseny

Farkas Bence 9.B

Fonyó Viktória 9.D

Hargitai Ádám 9.D

Hidvégi Dávid 9.B

Horváth Rita 9.D

Kocsondi Gábor 9.D

Molnár Ferenc 9.D

Németh Fanni 9.D

Németh Péter 9.D

Pickó Anna 9.D

Rozner Marcell 9.D

Sinkovics Marcell 9.D

Szarka Balázs 9.D

Toppantó Bertalan 9.D

Zámbó Szilárd 9.B

Sisák Mária Anna 10.D

 

 

 

 

 

 

 

 

A 2. fordulóba jutottak

Felkészítő tanár: Dr.B.né V.Beáta

Felkészítő tanára: F.né. Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F. né Németh Ildikó

Felkészítő tanár: Dr.B.né V.Beáta

Felkészítő tanára: F.né Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanára: F.né  Németh Ildikó

Felkészítő tanár: Dr.B.né V.Beáta

Felkészítő tanár: Rónaky Attila

Idegen Nyelvi Fesztivál

Balogh Réka 10.A

2.hely

angol nyelvi modern ének ill.angol nyelvi musical kategória

Felkészítő tanára: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Német OKTV I.kategória

 

Arató Nikolett 12.A

Galambosi Éva 12.C

Hideg Ivett 12.A

Kenyeres-Gyulassy Kinga 11.A

 

A 2. fordulóba jutottak

Felkészítő tanáraik:

Vajas Ildikó

Pácsics Éva

 

Zomboryné Márkus Andrea

Francia OKTV I.kategória

Szita Virág 12.D A 2.fordulóba jutott Felkészítő tanára: Takács Éva

OKTV Informatika I. kategória

Fuksz Domonkos 11.D

Tóth Dávid Noel 12.D

A 2.fordulóba jutottak

Felkészítő tanára: Góbor László

Felkészítő tanára: Keveházy Balázs

Nemes Tihamér Országos Alkamazói Számítástechnikai Verseny

Pickó Anna 9.D A 2. fordulóba jutott Felkészítő tanára:Fonyóné Németh Ildikó

A 4 megye (Baranya, Somogy, Tolna, Zala) matematika versenyén Zala Megye válogatottja 2. helyezést ért el

A csapat tagjai:

 

Fuksz Domonkos 11.D

Szita Virág 12.D

Tamási Mátyás 12.D

Sisák Mihály 12.D

 

 

Felkészítő tanáraik:

Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Fonyó Lajos

Krutilla József Akvarellfestő Országos Verseny döntőjébe jutottak

Czimondor Kitti 10.B

Takács Jada 10.B

 

 

Wass Albert vers-, és prózamondó verseny

Zákány Zita 11.A
A krónikás kategóriában I. helyezett Felkészítő tanára: Szabó Edit

Georgikon Biológia Tanulmányi  Verseny döntőjébe jutott

Kovács Dóra 12.D   Felkészítő tanára: Németh Rita

Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny

Kovács Dóra 12.D 
1.helyezés Felkészítő tanára: Németh Rita

Himnusz-Szózatmondó verseny különdíját kapta

Molnár Máté 12.A   Felkészítő tanára: Szabó Edit

Matematika OKTV döntőjébe jutott

Szita Virág 12.D
  Felkészítő tanára: Fonyó lajos

Implom József helyesírási verseny Megyei forduló

Vörös Rózsa 11.C

Zrubecz Szilvia 10.D

1.hely

3.hely

Felkészítő tanáruk:

Hinger Tamás

Német OKTV döntőjébe jutott

Galambosi Éva 12.C   Felkészítő tanára: Páncsics Éva

IV. Dürer Matematika és Fizikaverseny

A csapat tagjai:

Sisák Mihály 12.D

Sisák Mária Anna 10.D Tamási Mátyás 12.D

Csapat 1.hely Felkészítő tanáruk: Farkas László

Kenguru Országos Nyelvi Verseny eredményei

Angol

Márfi Dániel 12.D

 

Német

Galamosi Éva 12.C

 

FukszDomonkos 11.D

 

Francia

Szita Virág 12.D

 

6..hely

 

 

2.hely

 

7.Hely

 

 

2.hely

Felkészítő tanárai: Jakabos Barbara

Németh Zsuzsanna

 

 

Felkészítő tanára: Páncsics Éva

 

Felkészítő tanára:.Zomboryné Márkus Andrea

 

Felkészítő tanára:Takács Éva

Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei forduló

Tatár Attila 10.C

2. hely

Felkészítő tanára: Fülöp Erika

7. Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny döntőjébe jutottak

Tóth Dávid Noel 12.D

Simon-Fiala Dániel 12.D

 

Felkészítő tanáruk:Keveházy Balázs

"Jó tanuló, jó sportoló" kitüntető cím: Kéri Kata 9.C

Wass Albert vers-és prózamondó verseny

Zákány Zita 11.A
2.hely Felkészítő tanára: Szabó Edit

Implom József helyesírási verseny (Országos Döntő)

Vörös Rózsa 11.C
5..hely Felkészítő tanára: Hinger Tamás

Kémia OKTV országos döntőjébe jutott

Szita Virág 12.D   Felkészítő tanára:Molnár Eszter

Francia OKTV országos döntőjébe jutott

Szita Virág 12.D   Felkészítő tanára: Takács Éva

"Tiszán innen - Dunán túl" Országos népdaléneklési verseny megyei döntője:

Augusztinyi Dániel 9.C

 

Vajda János Gimnázium Kisegyüttese

kiemelt arany minősítés

 

kiemelt arany minősítés

 

 

Felkészítő tanáruk: Hamvas Endréné

Történelem Konferencia

Molnár Bianka 11.A

 

Galambosi Éva 12.C

 

Bartha Zsófia 11.D

1. hely

 

2. hely

 

3. hely

Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

Felkészítő tanára: Tóthné Villányi Márta

Felkészítő tanára: Varga Sz. Gábor

Biológia OKTV döntőjébe jutott

Horváth Péter 11.D
  Felkészítő tanára: Németh Rita

A Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen

Fonyó Viktória 9.D

I. dicséretet kapott.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Földrajz OKTV döntőjébe jutottak

Csehi Angéla 11.A

Zsiborás Gábor 12.D

 

Felkészítő tanára: Horváth Angéla

7. Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Döntője (2011 március 17-19 Szekszárd)

Megépített automata és vezérlése

Simon-Fiala Dániel 12.D

Tóth Dávid Noel 12.D

 

Alkalmazói programok

Tóth Dávid Noel 12.D

 

 

 

8.hely

8.hely

 

 

6.hely

 

 

 

Felkészítő tanáruk:Keveházy Balázs

         a "ROBOT"  Simon-Fiala Dániel és Tóth Dávid Noel bemutatják alkotásukat a zsűrinek

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny

A Vajda János Gimnázium 3. alkalommal lett a nyugat-dunántúli régió legeredményesebb 4 osztályos gimnáziuma és ezzel végleg elnyerte a vándorserleget.

Tamási Mátyás 12.D 2. hely,  Szita Virág 12.D 3. hely, Sisák Mihály 12.D  1. hely

Németh Péter  9.D 3.hely

 

A 12.D csapata: Szita Virág, Sisák Mihály, Tamási Mátyás

Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

 

Díjazott tanár: Fonyó Lajos

 

Tamási Mátyás 12.D

Németh Péter 9.D 

Felkészítő tanára:Fonyóné Németh Ildikó

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny elődöntőben

Tamási Mátyás 12.D
I.kategóriás dicséretet kapott Felkészítő tanára: Farkas László

Megyei történelem verseny

Csehi Angéla 11.A

 

Tatár Attila 10.C

1. helyezett

 

2. helyezett

Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

Felkészítő tanára: Fülöp Erika

Ránki György Regionális Történelem Verseny megyei forduló eredménye

Csehi Angéla 11.A
 
3. helyezett Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

Madách Imre: Az ember tragédiája

Legjobb Ádám:

Farkas Martin 11.D

Legjobb Lucifer:

Galambosi Péter 10.A

Legjobb szín:

Prága I.-II.

 

 

 

15.szín rendezője

 

Rendező

 

 

 

Ferencz Melinda

 

Hóbor Katalin

Festival d'italiano

Élőbeszéd A kategória

Kozma Antónia 10.C

Hegedüs Kata 10.C

Meseírás kategóriában

Ábráhám Barbara 11.C

 

I.helyezett

dicséretet kapott

 

II.helyezett

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Czibor Anikó

Arany Dániel Országos Matematika verseny döntőjébe jutott:

Fonyó Viktória 9.D

Toppantó Bertalan 9.D

 

Sisák Mária Anna 10.D

 

Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

 

Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Jedlik Fizikaverseny országos döntőjébe jutott

Sisák Anna 10.D   Felkészítő tanára: Farkas László

Német  nyelvi OKTV Országos Döntő

Galambosi Éva 12.C 23.helyezés Felkészítő tanára: Páncsics Éva

Francia nyelvi OKTV Országos Döntő

Szita Virág 12.D
23. helyezés Felkészítő tanára: Takács Éva

Víz világnapi fotópályázatán

Nagy Eszter 11.D  különdíjat nyert  

Matematika (Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2011)

Hosszú Dániel

 

 

Szita Virág 12.D

 

 

Sisák Mária Anna 10.D

 

 

Fonyó Viktória 9.D

 

 

Fuksz Domonkos 11.D

 

 

Sinkovits Bálint 11.D

 

 

Toppantó Bertalan 9.D

 

 

Patai Noémi 12.D

 

 

Tüttő Lajos 10.D

 

 

Mérksz Robin 11.

Megyei 2.helyezés

Országos 17.helyezés

 

Megyei 3. helyezés

Országos 17. helyezés

 

Megyei 1. helyezés

Országos 39.helyezés

 

Megyei 5.helyezés

Országos 44. helyezés

 

Megyei 8.helyezés

Országos 57. helyezés

 

Megyei 10.helyezés

Országos 60.helyezés

 

Megyei 6.helyezés

Országos 72.helyezés

 

Megyei 12.helyezés

Országos 110.helyezés

 

Megyei 4.helyezés

Országos 113.helyezés

 

Megyei 16. helyezés

Országos 118.helyezés

Felkészítő tanára:Dr.Berkéné Várbíró Beáta

 

Felkészítő tanára:Fonyó Lajos

 

 

Felkészítő tanára:Rónaky Attila

 

 

Felkészítő tanára:Fonyóné Németh Ildikó

 

Felkészítő tanára:Dr.Berkéné Várbíró Beáta

 

Felkészítő tanára:Dr.Berkéné Várbíró Beáta

 

Felkészítő tanára:Fonyóné Németh Ildikó

 

Felkészítő tanára:Fonyó Lajos

 

 

Felkészítő tanára:Rónaky Attila

 

 

Felkészítő tanára:Fonyó Lajos

 

Megyei fizikaverseny

Sisák Mária Anna 10.D

Dóczi Martin 10.B

Hosszú Dániel 11.D

2.hely

3.hely

2.hely

 

Felkészítő tanáruk:Farkas László

Kémia OKTV Országos Döntő

Szita Virág 12.D 26.hely Felkészítő tanára: Molnár Eszter

III. Csokonai Vers-és Prózamondó Verseny

Pozsgai Jusztina 12.D 2.hely Felkészítő tanára:Szabó Edit

Megyei történelemverseny

Csehi Angéla 11.A

 

Tatár Attila 10.C

1.hely

 

2.hely

Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

Felkészítő tanára: Fülöp Erika

Földrajz OKTV döntő

Csehi Angéla 11.A

Zsiborás Gábor 12.D

31.hely

40.hely

Felkészítő tanáruk: Horváth Angéla

Biológia OKTV döntő

Horváth Péter 11.D 28.hely Felkészítő tanára:Németh Rita

Mikola Sándor Fizikaverseny Országos döntőjébe jutott

Sisák Mária Anna 10.D   Felkészítő tanára:Farkas László

Megyei német nyelvi verseny

Rapolthy Carmen 10.C

Hegedüs Kenéz Ágnes 9.D

1.hely

2.hely

Felkészítő tanáruk: Vajas Ildikó

Matematika OKTV Országos Döntő

Szita Virág 12.D 12.hely Felkészítő tanára:Fonyó Lajos

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny döntőjében

Sisák Anna Mária 10.D
7.hely Felkészítő tanára: Farkas László

Jedlik Ányos Fizika Verseny Döntő

Pohl József 10.D

Sisák Anna 10.D

2.díj

2.díj

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében

Toppantó Bertalan 9.D  

   

Sisák Mária Anna 10.D  

 

Fonyó Viktória 9.D          

dicséretet kapott 

 

II.dicséretet kapott  

 

 országos 34.hely  

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

 

Megyei biológia verseny

1.. kategória:

Csikós Péter 10.D

Kreiczinger Nóra 10.D

Szabó Stefánia 10.D

 

II. kategória

Riedling Ádám 11.B 1. hely

Ábel József 11.D 3. hely

 

III. kategória

Szita Virág 12.D

 

 

 

1.hely

2.hely

3.hely

 

 

1.hely

3.hely

 

 

3.hely

Felkészítő tanáruk: Dr Fehérváryné Horváth Katalin

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Németh Rita

 

 

 

Felkészítő tanára: Németh Rita