Tanulmányi versenyek eredményei: (2003-2007)

 

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

 

Döntőbe jutottak:

Matematikából:                   Perkó Zoltán (2003. 39. hely)

                                         Huszti András (2004. 33. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Biológiából:                        Bicsák Bertalan (2003. 15. hely)

                                         Hegedüs Mónika (2007. 26. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

Informatikából:                   Molnár Orsolya (2004. 44. hely)

                                         Polai Zsolt (2005. 30. és 67. hely)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

Földrajzból:                        Pintér Zoltán (2005. 11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

Magyar irodalomból:           Urfi Péter (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanárok: Simonfay Krisztina

                                                                          és Hinger Tamás

Történelemből:                   Németh László (2006. 22. hely)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

Német nyelvből:                  Szakács Dóra Zsófia (2003. 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Makainé Szamosi Anikó

                                         Nádai Géza (2005. 11. hely)

                                         Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

                                         Simon Alíz (2005. 29. hely)

                                         Horváth Balázs (2005. 10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

Olasz nyelvből:                   Szakács Dóra Zsófia (2003. 16. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

                                         Lovró Zsófia (2005. 20. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

A II. fordulóba jutottak

Matematikából:                   Bíró Katalin (2007.)

                                         Huszti András (2004.)

                                         Perkó Zoltán (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Berke Dávid (2007.)

                                         Kardos Anna (2007.)

                                         Nagy Viktor (2005.)

                                         Tóth Ferenc (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

Fizikából:                           Ágas Márton (2005., 2006.)

                                         Cserép Gábor (2006.)

                                         Fodor Gábor (2003., 2004.)

                                         Kovács Aurél (2007.)

                                         Nagy Viktor (2005.)

                                         Perkó Zoltán (2003., 2004.)

                                         Tolnai Gábor (2007.)

                                         Tóth Ferenc (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Lendvai Károly (2003.)

                                         Nagy Viktor (2004.)

                                         Szakács Marcell (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Biológiából:                        Bangó Orsolya (2004.)

                                         Baracskai Zsolt (2004.)

                                         Bicsák Bertalan (2003.)

                                         Farkas Tamás (2007.)

                                         Fekete Anna (2004., 2005.)

                                         Fekete Dóra (2004.)

                                         Fodor Ákos (2003., 2004.)

                                         Hegedüs Mónika (2007.)

                                         Horváth Rita (2003.)

                                         Ifi Judit (2003.)

                                         Kovács Aurél (2007.)

                                         Mogyorósi Kornélia (2004., 2005.)

                                         Noé Renáta (2003.)

                                         Pém Barbara (2004.)

                                         Sipos György (2005.)

                                         Szakál Ildikó (2004.)

                                         Szalai Judit (2004., 2005.)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003.)

                                         Szutor Attila (2003., 2004.)

                                         Tollár Ágnes (2004.)

                                         Tóth Klaudia (2006., 2007.)

                                         Tőtős Apor (2004.)

                                         Varga Viktória (2004., 2005.)

                                         Vető Alexandra (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csalló Nóra (2005., 2006.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

                                         Szakács Ákos (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Ress Mária

Kémiából:                           Bicsák Bertalan (2003.)

                                         Fekete Anna (2005.)

                                         Szabó Péter (2005., 2006.)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2006.)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003.)

                                         Szutor Attila (2003., 2004.)

                                         Varga Viktória (2005.)

                                         Tóth Klaudia (2006., 2007.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Földrajzból:                        Pintér Zoltán (2004., 2005.)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

Informatikából:                   Molnár Orsolya (2004. programozás)

                                         Polai Zsolt (2005., 2006. programozás, alkalmazás)

                                         Sági András (2006. alkalmazás)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

                                         Zsombó Dániel (2006. alkalmazás)

                                         Felkészítő tanár: Góbor László

Magyar irodalomból:           Urfi Péter (2004.)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás és

                                                                          Simonfay Krisztina

Történelemből:                   Fekete Gábor (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

                                         Németh László (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

Művészettörténetből:           Bakonyi Beáta (2005.)

                                         Czefernek Ágnes (2005.)

                                         Ihász Éva (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Angol nyelvből:                  Borda Benjamin (2006.

                                         Lakatos Gergő (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

                                         Gelencsér Zsófia (2007.)

                                         Perkó Zoltán (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelvből:                 Horváth Andrea (2005.)

                                         Ozsváth Szabolcs (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Sólyom Sándorné

                                         Szeles Brigitta (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Német nyelvből:                  Kila Noémi (2003.)

                                         Krónert Erika (2003.)

                                         Szakács Dóra (2003.)

                                         Takács Éva (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Makainé Szamosi Anikó

                                         Györei András (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Vajas Ildikó

                                         Borda Benjamin (2005., 2006.)

                                         Cseh Eszter (2006.)

                                         Dongó Árpád (2005., 2006.)

                                         Horváth Balázs (2005.)

                                         Licsauer Flóra (2007.)

                                         Simon Alíz (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

                                         Nádai Géza (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Zomboryné Márkus Andrea

Olasz nyelvből:                   Szakács Dóra (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

                                         Hegedüs Mónika (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Kiss Virág (2006.)

                                         Lovró Zsófia (2005.)

                                         Maurer Tímea (2006.)

                                         Nagy Anett (2005.)

                                         Róth Zsófia (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

A 9. és 10. osztályos tanulók országos versenyei

 

Arany Dániel Matematika Verseny

 

A döntőbe jutottak:             Barkó Dóra (2007. 59. hely)

                                         Bruncsics Bence (2007. 7. hely)

                                         László Péter (2007. 59. hely)

                                         Toppantó Bence (2007. 19. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

A II. fordulóba jutottak:       Kardos Bálint (2003.)

                                         Kovács Arnold (2007.)

                                         Kovács Péter (2007.)

                                         Márkus Eszter (2006.)

                                         Nagy Viktor (2003.)

                                         Tóth Ferenc (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Ángyán Előd (2007.)

                                         Béleczki András (2007.)

                                         Enyingi Zsófia (2007.)

                                         Major Noémi (2007.)

                                         Simon Virág (2007.)

                                         Tar Gergő (2007.)

                                         Vodnyánszky Judit (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Barkó Dóra (2007.)

                                         Bruncsincs Bence (2007.)

                                         László Péter (2007.)

                                         Porkoláb Márton (2007.)

                                         Toppantó Bence (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny

 

A döntőbe jutottak:             Ágas Márton (2003. 40. hely)

                                         Bruncsics Bence (2007. 23. hely)

                                         Farkas Patrik (2005. 37. hely)

                                         Tolnai Gábor (2006. 15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

A II. fordulóba jutottak:       Ágas Márton (2003., 2004.)

                                         Ángyán Előd (2007.)

                                         Baranyai Zsolt (2003., 2004.)

                                         Bruncsics Bence (2006., 2007.)

                                         Cserép Gábor (2004.)

                                         Farkas Dezső (2004.)

                                         Farkas Patrik (2004., 2005.)

                                         Fodor Tibor (2007.)

                                         Gazda Kornél (2004.)

                                         Gellei Ákos (2004.)

                                         Gyergyák Ákos (2003.)

                                         Kardos Bálint (2003.)

                                         Kovács Aurél (2006.)

                                         Nagy Viktor (2003.)

                                         Németh László (2003., 2004.)

                                         Pintér Zoltán (2003.)

                                         Répás Péter (2004.)

                                         Tolnai Gábor (2006.)

                                         Udvari Csaba (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Kis Gergely (2007.)

                                         László Péter (2007.)

                                         Toppantó Bence (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Góbor László

                                         Polai Zsolt (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

                                         Márton Péter (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny:

 

A döntőbe jutottak:             Bruncsincs Bence (2007. 29. hely)

                                         Csütörtöki Attila (2005. 16. hely, 2006. 28. hely)

                                         Horváth Ádám (2006. 8. hely)

                                         Korponai Kristóf (2006. 11. hely, 2007. 17. hely)

                                         Pliskó Anna (2006. 23. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 42. hely)

                                         Tőtős Apor (2003. 45. hely)

                                         Wayda Ákos (2005. 41. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Németh Szabolcs (2007. 32. hely)

                                         Szabó Péter (2003. 44. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

A II. fordulóba jutottak:       Bruncsics Bence (2006. 3. hely, 2007. 2. hely)

                                         Csütörtöki Attila (2005. 2. hely, 2006. 3. hely)

                                         Fekete Beatrix (2005., 2006.)

                                         Hardy Gabriella (2005., 2006.)

                                         Horváth Ádám (2006. 1. hely)

                                         Korponai Kristóf (2006. 1. hely, 2007. 1. hely)

                                         Lencse Zsófia (2007.)

                                         Pém Barbara (2003.)

                                         Pliskó Anna (2006. 2. hely, 2007.)

                                         Sáringer-Kenyeres Marcell (2006.)

                                         Sipos György (2003.)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely)

                                         Tőtős Apor (2003. 1. hely)

                                         Wayda Ákos (2005. 1. hely, 2006. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csizmadia Tamás (2003. 3. hely)

                                         Fülöp István (2007. 3. hely)

                                         Gudor Róbert (2004.)

                                         Németh Szabolcs (2007. 1. hely)

                                         Pécsi Réka (2003.)

                                         Szabó Péter (2003. 1. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

 

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

 

A döntőbe jutottak:             Bruncsics Bence (2006. 13. hely)

                                         Fülöp István (2007. 18. hely)

                                         Kovács Aurél (2006. 13. hely)

                                         Szabó Péter (2004. 22. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 14. hely, 2004. 19. hely)

                                         Tóth Klaudia (2005. 17. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

A II. fordulóba jutottak:       Bruncsics Bence (2006. 1. hely, 2007. 1. hely)

                                         Farkas János (2007. 3. hely)

                                         Farkas Tamás (2005. 2006. 2. hely)

                                         Fodor Tibor (2006. 3. hely)

                                         Fülöp István (2007. 1. hely)

                                         Ihász Éva (2004. 3. hely)

                                         Knolmajer Attila (2006.)

                                         Kovács Aurél (2005. 3. hely, 2006. 1. hely)

                                         Kovács Balázs (2005. 1. hely, 2006. 3. hely)

                                         Lancz Andrea (2004. 2. hely, 2005. 2. hely)

                                         Polgár Petra (2005. 2. hely)

                                         Simon-Fiala Donát (2006. 2. hely, 2007. 2. hely)

                                         Szabó Péter (2003. 2. hely, 2004. 2. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 1. hely, 2004. 1. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Záborszky Péter (2007. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

                                         Ágas Márton (2003.)

                                         Kovács Erneszt (2004.)

                                         Répás Péter (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Ress Mária

 

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny

 

A döntőbe jutott:                Polai Zsolt (2003. 28. hely)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

A II. fordulóba jutott:          Polai Zsolt (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

 

Megyei tanulmányi versenyek eredményei:

 

Matematika:                        Berke Dávid (2005. 2. hely)

                                         Kardos Anna (2006. 3. hely)

                                         Kardos Bálint (2004. 3. hely)

                                         Nagy Viktor (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Bán Tamás (2003. 2.hely, 2004. 3. hely)

                                         Perkó Zoltán (2003. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Bárbíró Beáta

                                         Toppantó Bence (2007. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

Fizika:                                Ágas Márton (2003. 3., 2005. 2., 2006. 1. hely)

                                         Bruncsics Bence (2006. 3. hely, 2007. 3. hely)

                                         Cserép Gábor (2006. 3. hely)

                                         Farkas Patrik (2004. 3. hely, 2005. 2. hely)

                                         Fodor Gábor (2004. 3. hely)

                                         Nagy Viktor (2003. 3. hely)

                                         Perkó Zoltán (2003. 1. hely, 2004. 1. hely)

                                         Tolnai Gábor (2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Tóth Ferenc (2005. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Nagy Viktor (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Biológia:                            Bruncsics Bence (2007. 1. hely)

                                         Farkas Tamás (2006. 1. hely)

                                         Fekete Anna (2004. 2. hely, 2005. 2. hely)

                                         Fekete Zsófia (2003. 3. hely)

                                         Fodor Ákos (2003. 3. hely)

                                         Hegedüs Mónika (2007. 1. hely)

                                         Korponai Kristóf (2007. 3. hely)

                                         Kovács Aurél (2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Lancz Andrea (2005. 2. hely)

                                         Pém Barbara (2004. 1. hely)

                                         Pliskó Anna (2006. 1. hely)

                                         Polgár Petra (2007. 2. hely)

                                         Szalai Judit (2003. 3. hely)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003. 1. hely)

                                         Szutor Attila (2003. 1. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely, 2005. 1. hely,

                                                              2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Varga Viktória (2003. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csalló Nóra (2005. 3. hely)

                                         Czimadia Tamás (2006. 3. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 2. hely)

                                         Tóth Barbara (2007. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

Német nyelv:                      Cseh Eszter (2005. 1. hely)

                                         Nádai Géza (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Ibolya

                                         Dongó Árpád (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

Angol nyelv:                       Adámy András (2007. 3. hely)

                                         Bóka Zsuzsanna (2004. 2. hely)

                                         Kocsis Gergő (2004. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Pécsi Réka (2004. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

                                         Kovács Balázs (2006. 3. hely)

                                         Rozs Ágnes (2006. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

Történelem:                       Décsey Bianka (2006. 3. hely)

                                         Horváth Ádám (2006. 3. hely)

                                         Szántó Zsuzsanna (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

 

Helikoni Ünnepségek

 

Arany fokozatú elismerést kaptak:

Vers- és próza kategóriában: Sárkány Bertalan (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Irodalmi alkotások kategóriában:

                                         Urfi Péter (2004.)

                                         Varga Annamária (2006.)

                                         Varga Eszter (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

Képzőművészeti alkotások kategóriában:

                                         Hompók Zsófia (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Horváth Katalin (2006.)

                                         Varga Ágnes (2004.)

Kamarazene kategóriában: Nagy Szilvia-Vitai Ágnes (2006.)

                                         Marcato ütőegyüttes (2006. fődíj)

                                         Vonós Kamara Együttes (2004.)

Néptánc kategóriában:         Vajda Kamaracsoport (2006.)

                                         Vajda Tánccsoport (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészet-modern tánc kategóriában:

                                         Gyöngyszemek Táncstúdió

 

Ezüst fokozatú elismerést kaptak:

Színjátszás kategóriában:     Latrok (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

Irodalmi alkotások kategóriában:

                                         Csécsei Dorottya (2004.)

                                         Kósa Petra (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Lakatos Gergő (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Képzőművészeti alkotások kategóriában:

                                         Réti Petra (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Babics Marianna (2004.)

                                         Horváth Márton (2004.)

                                         Nagy Szilvia (2004., 2006.)

                                         Perkó Zoltán (2004.)

Kamarazene kategóriában:   Bíró Katalin, Kádi Zsófia, Nagy Eszter,

                                         Országh Eszter (2006.)

Néptánc kategóriában:         Fodor Zsófia-Sényi Péter (2004.)

                                         Major Edina-Tóth Tamás (2006.)

                                         Vajda Kamaracsoport (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészet-modern tánc kategóriában:

                                         Gyöngyszemek Táncstúdió (2004., 2006.)

                                         Speaking Diamonds Tánccsoport (2006.)

                                         Szivárvány Tánccsoport (2006.)

Népdal kategóriában:           Nagy Attila (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Könnyűzene-ének kategóriában: Villányi Anna és barátai (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Egyéb kategóriában:            Kiss Henriett-Nagy Attila (2006.)

 

Bronz fokozatú elismerést kaptak:

Színjátszás kategóriában:     Latrok (2004., 2006.)

Vers és próza kategóriában: Bókkon Tímea (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Edit

                                         Brunner Babett (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Gombocz Éva (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Irodalmi alkotások kategóriájában: Koppányi Zoltán (2004.)

                                         Tóth Viktória (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Kiss Csilla (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Képzőművészeti alkotások kategóriájában:

                                         Bakonyi Beáta (2006.)

                                         Bubla Ágnes (2006.)

                                         Hompók Zsófia (2004.)

                                         Iski Noémi (2006.)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2004.)

                                         Szántó Dóra (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Horváth Márton (2006.)

                                         Ledniczki Éva (2006.)

Komolyzene-ének kategóriában: Bókkon Tímea (2006.)

Kamarazene kategóriában:   Albert Szabolcs-Horváth Márton (2006.)

                                         Emresz Márta-Szabó Balázs (2004.)

Kórus kategóriában:          Vajda János Gimnázium Kamarakórusa (2004., 2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészeti-modern tánc kategóriában:

                                         Szijártó Renáta (2004.)

                                         Speaking Diamonds Együttes (2006. 2 db)

                                         Pelso Együttes (2004.)

Népdal kategóriában:           Mekler Julianna (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Könnyűzene-ének kategóriában: Németh Márton (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Egyéb országos, területi és megyei tanulmányi és kulturális versenyek

 

2003.

 

„Gloria Victis” Történelmi Vetélkedő

Csapat (országos 1. hely)

Csanádi Alexander, Fekete Gábor, Tóth Krisztián

                                                                        Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

British Council Hungary (megyei verseny)

Csapat (1. hely) Ács Eszter, Perkó Zoltán, Varga Ágnes

                                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

Angol nyelv                        Vers és próza kategória

                                         Mahdi Meriem (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

                                         Klasszikus ének kategória

                                         Simon Zsanett-Szántó Zsuzsanna (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

                                         Modern ének kategória:

                                         Bókkon Andrea (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Francia nyelv                      Vers és próza kategória

                                         Takács Éva (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Sólyom Sándorné

                                         Színjátszás kategória (1. hely)

                                         Németh Janka , Sárkány Kinga, Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

                                         Klasszikus ének kategória (1. hely)

                                         Ács Eszter, Czuczai Attila, Csécsei Dorottya,

                                         Horváth Henriett, Hosszú Orsolya, Kassai Piroska,

                                         Kálóczi Tímea, Keserű Melinda, Kosztelnik Írisz,

                                         Krupla Noémi, Lázár Orsolya, Molnár Szilvia,

                                         Molnár Zsuzsanna, Molnár Adrienn, Németh Janka,

                                         Pintér Judit, Sárkány Kinga, Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv                         Klasszikus ének kategória:

                                         Hársvölgyi Éva-Balázs Gábor (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Modern ének kategória (1. hely)

                                         Balázs Gábor, Ballók Mihály, Bánkúty Tamás,

                                         Csala Barbara, Gerencsér Nikolett, Gyergyák Balázs,

                                         Hársvölgyi Éva, Hintalan Gergő, Hock Péter, Rizsányi

                                         Zoltán, Simon Annamária, Tóth Katalin, Völgyi Péter,

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Színjátszás kategória (1. hely)

                                         Albrecht Adél, Barcza Renáta, Bógor Szabina, Czimondor Csilla,

                                         Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,       

                                         Hársfalvai Hajnalka, Horváth Balázs, Hutvágner Eszter,

                                         Illés Zsófia, Kállai Katalin, Kovács Dániel, Lovró Zsófia,

                                         Nagy Anett, Nagy Krisztina, Németh Dóra,

                                         Sárompek Ádám, Simon Alíz, Sóti Erzsébet, Szakács

                                         Ágnes, Varga Renáta

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

Merics Mónika (megyei 1. hely, országos 9. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny (megyei döntő)

 

Perkó Zoltán (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Nagy Viktor (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Középiskolai Népdaléneklési Verseny

 

Nagy Attila (megyei 1.; országos 4. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Oké Európa Vetélkedő

 

Henézi Dóra (országos 1. hely)

Csapat (országos döntőbe jutott)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Less Nándor Országos Földrajzverseny (országos döntő)

 

Pintér Zoltán (8. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Élőbeszéd kategória:            Nagy Anett (dicséret)

                                         Róth Zsófia (dicséret)

Színjátszás kategória:          Csoport (1. hely)

                                         Albrecht Adél, Barcza Renáta, Bógor Szabina,

                                         Czimondor Csilla, Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,

                                         Hársfalvai Hajnalka, Horváth Balázs, Hutvágner

                                         Eszter, Illés Zósfia, Kállai Katalin, Kovács Dániel,

                                         Lovró Zsófia, Nagy Anett, Nagy Krisztina, Németh

                                         Dóra, Sárompek Ádám, Simon Alíz, Sóti Erzsébet,

                                         Szakács Ágnes, Varga Renáta

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

Csoportos ének kategória: Csoport (dicséret)

                                         Balázs Gábor, Ballók Mihály, Bánkúty Tamás,

                                         Csala Barbara, Gerencsér Nikolett, Gyergyák Balázs, Hársvölgyi Éva,

                                         Hintalan Gergő, Hock Péter, Rizsányi Zoltán,

                                         Simon Annamária, Tóth Katalin, Völgyi Péter

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

 

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

                                         Perkó Zoltán (országos 10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Baranyai Zsolt (országos 17. hely)

                                         Csongrádi Gábor (országos 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Zánkai Képzőművészeti Pályázat

 

                                         Hargitai Ágnes (bronz minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

 

Békésy György Fizika Emlékverseny

 

                                         Perkó Zoltán (országos 9. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

2004.

 

Országos Középiskolai Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Találkozó

 

                                         Sárkány Bertalan (különdíj)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Magyar költők istenes versei versmondó verseny (országos döntő)

 

                                         Herczeg László (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

 

                                         Perkó Zoltán (10. hely, fizika különdíj)

                                         Felkészítő tanárok: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                                                      Farkas László

                                                                      Keveházy Balázs

 

Pop-Art Szavalóverseny (megyei döntő)

 

                                         Herczeg László (2. hely)

                                         Csapat (2. hely) Herczeg László, Hermann Zsófia (különdíj), Koppányi Zoltán

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                        Vers és próza kategória:

                                         Mahdi Meriem (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienn

                                         Modern ének kategória:

                                         Borbély Eszter (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

                                         Színjátszás kategória: csapat (3. hely)

                                         Bujtor Tibor, Enyingi Dóra, Fekete Anna,

                                         Fullár András, Györey Annamária, Hetesi Renáta,

                                         Hoffmann Ádám, Máté Virág, Pintér Zoltán,

                                         Pressing Zsuzsanna, Raposa Bence, Torma Szabina,

                                         Tóth Ádám, Tőtös Apor

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelv                      Modern ének kategória:

                                         Czuczai Attila-Pintér Judit (1. hely)

                                         Klasszikus ének kategória:

                                         Csoport (2. hely)

                                         Antal Lilla, Ács Eszter, Csécsei Dorottya,

                                         Krupla Noémi, Pintér Judit, Sárkány Kinga,

                                         Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv                         Modern ének kategória:

                                         Nagy Attila (1. hely)

                                         Klasszikus ének kategória:

                                         Varga Ágnes (1. hely)

                                         Vers- és próza kategória:

                                         Simon Diána (1. hely)

                                         Színjátszás kategória:

                                         Csoport (1. hely)

                                         Barcza Renáta, Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,

                                         Hársfalvi Hajnalka, Hegyi Gergely, Herczeg László,

                                         Hermann Zsófia, Hóbár Petra, Illés Zsófia,

                                         Kardos Nikolett, Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor,

                                         Sárompek Ádám, Szakács Ákos

                                         Modern ének kategória:

                                         Bangó Orsolya-Sári Bernadett (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Gordiusz MatematikaiTesztverseny (megyei döntő)

 

                                         Szám Dorottya (2. hely)

                                         Huszti András (2. hely)

                                         Naszádos Péter (3. hely)

                                         12. osztályos csapat (1. hely)

                                         Huszti András, Naszádos Péter, Perkó Zoltán

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Nagy Viktor (3. hely)

                                         11. osztályos csapat (1. hely)

                                         Fullár András, Hoffmann Ádám, Nagy Viktor

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Ágas Márton (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

                                         Kiss Virág (megyei 1., országos 11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

Diák és Ifjúsági Színjátszó Fesztivál

 

                                         Csoport (területi 1. hely, országos döntőbe jutás)

                                         Balázs Laura, Bartha Mirella, Gortva Dávid,

                                         Herczeg László (országos különdíj),

                                         Hermann Zsófia (országos különdíj),

                                         Kocsis Gergő, Koppányi Zoltán, Peszleg Noémi,

                                         Sági András, Szabó Balázs, Szekeres Alexandra

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Megyei Középiskolai Népdaléneklési Verseny

 

                                         Nagy Attila (2. hely)

                                         Éneklő csoport (2. hely)

                                         Börczi Nikoletta, Debreczeni Éva, Major Edina,

                                         Németh Ildikó

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Virág Benedek Szavalóverseny (megyei döntő)

 

                                         Gombocz Éva (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Versmondás kategória:        Simon Diána (2. hely)

Élőbeszéd kategória:            Hársfalvai Hajnalka (dicséret)

                                         Sóti Erzsébet (dicséret)

Színjátszás kategória:          Csoport (dicséret)

                                         Herczeg László, Hermann Zsófia, Hóbár Petra,

                                         Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor, Sárompek Ádám,

                                         Szakács Ákos

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Magyar Diákköltő, Diákírók Találkozója

 

Vers kategória:                   Urfi Péter (dicséret)

Tanulmány kategória:          Urfi Péter (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás, Simonfay Krisztina

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

 

                                         Huszti András (15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

 

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Szemléje

 

                                         Perkó Zoltán (bejutott az ausztráliai döntőbe)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

ELTE geológiai pályázata

 

                                         Kassai Piroska(országos 5. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

 

Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál

 

                                         Csoport (országos 23. hely)

                                         Brunner Babett, Nagy Zsombor, Simon Gergő,

                                         Tóth Viktória

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

 

 

Ránki György Regionális Történelem Verseny

                                         Pressing Zsuzsanna (megyei 2., területi 4. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

Zalai Művészeti Fesztivál (megyei döntő)

 

                                         Csoport (2. hely)

                                         Balázs Laura, Herczeg László,

                                         Kocsis Gergő, Koppányi Zoltán, Sági András,

                                         Szabó Balázs, Szekeres Alexandra

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Nagy Viktor (11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

„Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

2005.

 

Zemplén Győző Fizikaverseny (megyei döntő)

 

                                         Nagy Viktor (1. hely)

                                         Tóth Ferenc (3. hely)

                                         Csapat (1. hely) Ágas Márton, Nagy Viktor,

                                         Tóth Ferenc

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Olasz nyelv                        

Vers és próza kategória:       Simon Diána (1. hely)

Színjátszás kategória:          Csoport (1. hely)

                                         Herczeg László, Hermann Zsófia, Hóbár Petra,

                                         Kardos Nikoletta, Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor,

                                         Sárompek Ádám, Szakács Ákos

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

                                         Kiss Virág (megyei 1., országos 22. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

József Attila Szavalóverseny (országos döntő)

 

                                         Gombocz Éva (bejutott)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

                                         Hermann Zsófia (bejutott)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

”Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 26. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat és Találkozó

 

Vers kategória:                   Urfi Péter (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás és Simonfay Krisztina

                                         Ozsváth Szabolcs (bronz minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

 

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

 

                                         Fullár András (megyei 1., országos 2.és 4. hely)

                                         Tóth Ádám (megyei 2. hely)

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

 

                                         Farkas Patrik (országos 21. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbiró Beáta

                                         Nagy Viktor (országos 24. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Elsősegélynyújtó Verseny

 

                                         Csapat (megyei 1.és országos 10. hely)

                                         Barna Zsófia, Cser Vivien, Lancz Andrea, Polgár Petra,

                                         Szabó Zsófia

 

Országos Regionális Diákszínjátszó Találkozó

 

                                         Csoport (bronz minősítés)

                                         Balázs Laura, Bartha Mirella, Herczeg László,

                                         Koppányi Zoltán, Peszleg Noémi, Nagy Fruzsina,

                                         Zsiborás Szabina

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Cserép Gábor (10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Hatvani István Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Farkas Patrik (6. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

2006.

 

Makettkészítő Verseny (Érsekújvár)

                                         Kovács Máté (1. hely)

 

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

 

                                         Cserép Gábor (12. hely, fizika különdíj)

                                         Felkészítő tanárok: Farkas László

                                                                        Fonyóné Németh Ildikó

                                                                         Keveházy Balázs

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                       

Vers és próza kategória:       Kocsis Gergő (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsyné Gyulassy Adrienne

Olasz nyelv

Modern ének kategória:       Németh Márton (1. hely)

Klasszikus ének kategória:    Bókkon Tímea (1. hely)

                                         Felkészítő tanárok: Hamvas Endréné

                                                                         Horváth Angéla

 

Implom József Helyesírási Verseny (megyei döntő)

 

                                         Wayda Gertrúd (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

„Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Ránky György Regionális Történelemverseny (megyei döntő)

 

                                         Kocsis Gergő (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Vajas Ildikó

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Élőbeszéd kategória:            Wayda Gertrúd (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Csarmasz Kinga (3. hely)

                                         Horváth Renáta (dicséret)

                                         Somogyi Renáta (dicséret)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

Klasszikus ének kategória: Bókkon Tímea (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

Modern Tánc Európa Bajnokság

                                         Szivárvány Tánccsoport (1. hely)

                                         Bartha Mirella, Bíró Mónika, Nagy Fruzsina,

                                         Tamás Alexandra, Villányi Anna

Modern Tánc Országos Bajnokság

                                         Speaking Diamonds Tánccsoport (1. hely)

                                         Kóbor Annamária, Péterfalvi Ágnes, Suba Alexandra,

                                         Szabó Lilla, Varga Kata

 

Országos Makett Kiállítás (Szolnok)

 

                                         Kovács Máté (2. hely)

 

Természet Világa diákpályázat

 

                                         Csizmadia Tamás (orvostudomány kat. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny (országos döntő)

 

                                         Kardos Anna (19. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Arany János Irodalmi Verseny

 

                                         Saffer Zsuzsanna (bronz diploma)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Hatvani István Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Tolnai Gábor (7. hely)

                                         Csönge Krisztián (dicséret)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc (ZMPI történelem pályázata)

 

                                         Széll Júlia (1. díj)

                                         Újlaki Krisztina (2. díj)

                                         Saffer Zsuzsann-Szabó Zsófia (1. díj)

                                         Lovas Viktória-Tar Zsófia (2. díj)

                                         Horváth Katalin-Kocsis Noémi (3. díj)

                                         Nyakas Alexandra-Tüttő Eszter (3. díj)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

2007.

 

Kutató Diákok Országos Szövetsége által kiírt jubileumi fotópályázat

 

                                         Gyergyák Hella (2. díj)

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                       

Modern ének kategória:       Villányi Anna (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelv

Modern ének kategória:       Villányi Anna (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv

Modern ének kategória:       Németh Márton (1. hely)

Klasszikus ének kategória:    Bókkon Tímea (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

Élőbeszéd kategória:            Wayda Gertrúd (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Horváth Dorottya (1. hely)

                                         Aranyosi Zsófia (dicséret)

                                         Csarmasz Kinga (dicséret)

                                         Rácz Lilla (dicséret)

Irodalom kategória:             Tüttő Eszter (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Szemléje

 

                                         Farkas Patrik (bejutott a koreai nemzetközi döntőbe)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny

 

                                         Toppantó Bence (megyei 1. hely)

                                         László Péter (megyei 3. hely)

                                         9. osztályos csapat (megyei 1. hely)

                                         László Péter, Toppantó Bence, Varga Veronika

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

                                         Kardos Anna (megyei 3., országos 30. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Népdaléneklési Verseny (megyei döntő)

 

                                         Tóth Szilvia (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Tolnai Gábor (3. hely)

                                         Kovács Aurél (10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Vermes Miklós Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Kovács Aurél (5. hely)

                                         Tolnai Gábor (5. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Tudományos Diákköri Konferencia

 

                                         Szám Dorottya (különdíj)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Ránki György Regionális Történelem Verseny (megyei döntő)

 

                                         Csiszár Gábor (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Tóthné Villányi Márta

 

Sporteredmények 2003.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

4x400 m-es leány váltó (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Szabó Balázs

Fördős Lilla (400 m 3. hely)

Fördős Lilla (800 m 4. hely)

4x100 m-es leány váltó (7. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

Molnár Balázs (200 m 8. hely)

Pál Réka (hármasugrás 11. hely)

Héder Mihály (200 m 12. hely)

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Fekete Gábor (távolugrás 1. hely)

Fördős Lilla (400 m, 800 m 1. hely)

Horváth Rita (800 m, 1500 m 1. hely)

Kosztelnik Írisz (100 m, 200 m, 1. hely)

Molnár Balázs (100 m, 200 m 1. hely, különdíj)

Papp Csaba (távolugrás 1. hely)

Pál Réka (100 m, távolugrás 1. hely)

Szijártó Ágnes (diszkoszvetés 1. hely)

Varga Csilla (távolugrás 1. hely)

4x100 m-es fiú váltó (1. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Papp Csaba

4x100 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kosztelnik Írisz, Pál Réka

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

Bóka Zsuzsanna (100 m, 200m 2. hely)

Diósi Rita (800 m 2. hely)

Héder Mihály (400 m 2. hely)

Papp Csaba (100 m, súlylökés 2. hely)

Szeglet Flóra (1500 m, 3000 m, 2. hely)

Szijártó Ágnes (súlylökés 2. hely)

Varga Csilla (100 m 2. hely)

4x400 m-es fiú váltó (2. hely)

Héder Mihály, Koppányi Zoltán, Pintér Zoltán, Sándor Márton

Héder Mihály (100 m, 200 m 3. hely)

Kocsis Dóra (1500 m 3. hely)

Szabó Balázs (magasugrás 3. hely)

Varga Csilla (magasugrás 3. hely)

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerge meg

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Fördős Lilla (1. hely)

Horváth Rita (1. hely)

Bóka Zsuzsanna (2. hely)

Varga Csilla (2. hely)

Orbán Veronika (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Bangó Orsolya, Horváth Rita, Orbán Veronika, Varga Csilla, Vető Alexandra

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Galántai Dávid, Kiss Krisztián, Németh Szabolcs, Pályi Béla, Sándor Márton

V. korcsoportos fiú csapat (3. hely)

Hegedüs Emil, Koppányi Zoltán, Papp Csaba, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (7. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Szeglet Flóra

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Szeglet Flóra

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Távolugró leány csapat (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Kosztelnik Írisz, Pál Réka, Takács Anikó, Varga Csilla

Magasugró leány csapat (3. hely)

Bóka Zsuzsanna, Kosztelnik Írisz, Pál Réka, Takács Anikó, Varga Csilla

 

Országos Serdülő Atlétikai Bajnokság

 

Fördős Lilla (800 m, 1. hely, 400 m 3. hely)

Molnár Balázs 100 m 2. hely, 200 m hármasugrás 4. hely)

 

Horváth-Szlovén-Magyar Serdülő Válogatott Viadal

 

Fördős Lilla (600 m 2.hely)

Molnár Balázs (100 m 3. hely, 4x100 m 1. hely)

 

Fedettpályás Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

Molnár Balázs (60 m 6. hely)

Fördős Lilla (1000 m 8. hely)

Héder Mihály (4x2 közös váltó, 9. hely)

                                                                    Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (területi 4., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Horváth Tímea, Hosszú Orsolya, Hutvágner Eszter,

Kántor Nóra, Kántor Tímea, Németh Janka, Pál Réka, Tarr Bernadett,

Tóth Viktória

V. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Egerszegi Linda, Horváth Tímea, Hóbár Petra, Hutvágner Eszter,

Pál Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Bresztovszky Ádám, Czédula Balázs, Gyergyák Balázs,

 Hoffmann Ádám, Pliskó József, Sági András, Sebestyén Gábor 

                                                                  Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Gadácsi Miklós (6. hely)

Leány csapat (16. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Gadácsi Miklós (1. hely)

Horváth Andrea (2. hely)

Kada Gábor (2. hely)

Hegedűs Emil (3. hely)

Leány csapat (1. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

Fiú csapat (3. hely)

Hegedüs Emil, Németh László, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

                                                                           Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Országos Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Fiú csapat (4. hely)

Aradvári Máté, Németh Balázs, Urfi Péter

 

Megyei Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Urfi Péter (3. hely)

Németh Balázs (3. hely)

Fiú csapat (2. hely)

Aradvári Máté, Németh Balázs, Urfi Péter

Magyar Honvédség – Bevetés próba

 

Bán Tamás (regionális 2. hely)

Csapat (regionális 2. hely)

Ács István, Bangó Orsolya, Bálint Áron, Bán Tamás, Horváth Rita, Kada Gábor

 

2004.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, hármasugrás 3. hely)

Molnár Balázs (100 m 3. hely)

Fördős Lilla (400 m 5. hely)

4x400 m-es leány váltó (6. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Tóth Eszter

4x100 m-es fiú váltó (6. hely)

Herczeg László, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Papp Csaba (hármasugrás 9. hely)

4x400 m-es fiú váltó (9. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Papp Csaba, Takács Marcell

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás, távolugrás 1. hely)

Fördős Lilla (800 m 1. hely)

Kocsis Dóra (1500 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m, 200 m 1. hely)

Papp Csaba (távolugrás 1. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 1. hely)

Szijártó Ágnes (súlylökés, diszkoszvetés 1. hely)

Szládovics László (súlylökés 1. hely)

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Cziráki Judit, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Tóth Eszter

4x100 m-es fiú váltó

Herczeg Lászlsó, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Hegedűs Emil (3000 m 2. hely)

Kosztelnik Írisz (100 m 2. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 2. hely)

Papp Csaba (súlylökés, 100 m 2. hely)

Pintér Zoltán (3000m 2. hely)

Szeglet Flóra (3000 m 2. hely)

4x400 m-es fiú váltó

Csikós Attila, Herczeg László, Papp Csaba, Takács Marcell

Fördős Lilla (400 m 3. hely)

Hegedűs Emil (magasugrás 3. hely)

Kocsis Dóra (3000 m 3. hely)

Kosztelnik Írisz (távolugrás 3. hely)

Mihalik György (diszkoszvetés 3. hely)

Papp Csaba (200 m, 400 m 3. hely)

Pintér Zoltán (1500 m 3. hely)

Szabó Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeglet Flóra (1500 m 3. hely)

Tóth Eszter (800 m 3. hely)

4x100 m-es leány váltó (3. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Kosztelnik Írisz, Kosztelnik Lívia

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Fördős Lilla (12. hely)

V. korcsoportos leány csapat (5. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Szeglet Flóra, Tóth Eszter

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Csikós Attila (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Horváth Rita (1. hely)

Szeglet Flóra (2. hely)

Cziráki Judit (3. hely)

Kocsis Dóra (3. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Szeglet Flóra, Tóth Eszter

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Csikós Attila, Döbröntei Máté, Hegedűs Csaba, Hegedűs Emil, Szeiler Mátyás

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Cziráki Judit, Horváth Rita, Jakócs Fruzsina, Kósa Petra, Pál Réka

VI. korcsoportos fiú csapat (3. hely)

Kálóczi Zoltán, Mikolás Gábor, Papp Csaba, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Gudor Róbert, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Távolugróleány csapat (3. hely)

Bangó Orsolya, Bóka Zsuzsanna, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (3. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Tóth Eszter

Leány svéd váltó (11. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Távolugró fiú csapat (1. hely)

Gudor Róbert, Herczeg László, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Súlylökő fiú csapat (1. hely)

Herczeg László, Mihalik György, Papp Csaba, Szabó Balázs, Szládovics László

Magasugró leány csapat (1. hely)

Bangó Orsolya, Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Pál Réka, Vető Dalma

Súlylökő leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Horváth Barbara, Hóbár Petra, Pál Réka, Szijártó Ágnes

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Tóth Eszter

Távolugró leány csapat (2. hely)

Bangó Orsolya, Bóka Zsuzsanna, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

Leány svéd váltó (2. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Vető Dalma

Fiú svéd váltó (3. hely)

Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs, Takács Marcell

 

Országos Fedettpályás Atlétikai Diákolimpia

 

Molnár Balázs (60 m 2. hely, 4x2 közös váltó 7. hely)

Papp Csaba (távolugrás 4. hely)

Demeter Klaudia (súlylökés 14. hely)

 

Országos Ifjúsági Összetett Bajnokság

 

Demeter Klaudia (hétpróba 1. hely)

 

Alpok-Adria Nemzetközi Atlétikai Játékok

 

Demeter Klaudia (magasugrás 6. hely, távolugrás 8. hely)

Fördős Lilla (800 m 7. hely)

Molnár Balázs (100 m 9. hely)

                                                                       Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (területi 2., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Hutvágner Eszter, Horváth Tímea, Kovács Szilvia, Németh Janka,

Pál Réka, Pécsi Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Bresztovszky Ádám, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám,

Kada Gábor, Koppányi Zoltán, Naszádos Péter, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

V. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám, Sági András,

Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Vegyes Röplabda Diákolimpia

 

I. csapat (megyei 1. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Tímea, Kovács Szilvia,

Németh Janka, Tóth Viktória

II. csapat (megyei 2. hely)

Albrecht Adél, Horváth Ádám, Hutvágner Eszter, Pál Réka, Sebestyén Gábor,

Takács Marcell, Tarr Bernadett

                                                                 Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Kovács Alexandra (15. hely)

Fiú csapat (22. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Kovács Alexandra (1. hely)

Horváth Andrea (2. hely)

Szántó Dóra (2. hely)

Major Edina (3. hely)

Suszter Zoltán (3. hely)

Tőtős Apor (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

Leány csapat (2. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

                                                                        Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

 

Tóth Ádám (3. hely)

Fiú csapat (3. hely)

Szabó Balázs, Tóth Ádám

Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Csapat (2. hely)

Bangó Orsolya, Horváth Barbara, Nemes Márta, Pintér Viktória

                                                                        Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Országos Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Fiú csapat (6. hely)

Aradvári Máté, Horváth Ádám, Németh Balázs, Szabó Károly

 

Országos Triatlon Diákolimpia

 

Szeiler Mátyás (32. hely)

 

2005.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, hármasugrás 1. hely)

Fördős Lilla (800 m 2. hely)

Fördős Lilla (1500 m 3. hely)

Demeter Klaudia (távolugrás 3. hely)

Molnár Balázs (100 m 4. hely)

Kocsis Dóra (800 m 6. hely)

4x400 m-es leány váltó (6. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x100 m-es fiú váltó (8. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Molnár Balázs, Szabó Balázs

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Berke Dávid (1500 m 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, gerelyhajítás, magasugrás 1. hely, különdíj)

Fördős Lilla (800 m, 1500 m 1. hely)

Kocsis Noémi (1500 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m 1. hely, különdíj)

Somogyi Renáta (3000 m 1. hely)

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Somogyi Renáta

Csikós Attila (magasugrás 2. hely)

Kocsis Dóra (800 m, 1500 m 2. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 2. hely)

Morva Tamás (800 m 2. hely)

Sebestyén Gábor (200 m 2. hely)

Szládovics László (súlylökés, diszkoszvetés 2. hely)

Bálint Balázs (súlylökés 3. hely)

Csikós Attila (800 m 3. hely)

Hoffmann Ádám (magasugrás 3. hely)

Kardos Ádám (200 m 3. hely)

Kocsis Noémi (800 m 3. hely)

Morva Tamás (1500 m 3. hely)

Pintér Zoltán (3000 m 3. hely)

Szabó Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 3. hely)

Vető Dalma (távolugrás 3. hely)

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Molnár Balázs, Szabó Balázs

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Dávid (9. hely)

Fördős Lilla (9. hely)

V. korcsoportos leány csapat (8. hely)

Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta, Tóth Eszter

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Csikós Attila (2. hely)

Kocsis Noémi (2. hely)

Somogyi Renáta (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Kosztelnik Lívia,

Somogyi Renáta, Tóth Eszter

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Dévényi Róbert, Hegedűs Csaba, Morva Tamás,

Szeiler Mátyás

VI. korcsoportos Leány csapat (1. hely)

Fördős Lilla, Jakócs Fruzsina, Kósa Petra, Réti Eszter, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos Fiú csapat (2. hely)

Hegedűs Emil, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor, Takács Marcell

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (7. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Somogyi Renáta, Tóth Eszter

4xl500 m-es fiú váltó (10. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Hegedűs Emil, Pintér Zoltán

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Király Anikó, Kocsis Dóra, Patty Judit, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Cziráki Judit, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Tóth Eszter

Magasugró fiú csapat (1. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Hoffmann Ádám, Sebestyén Gábor, Szabó Balázs

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Pintér Zoltán, Szeiler Mátyás

Súlylökő leány csapat (2. hely)

Demeter Klaudia, Hóbár Petra, Kocsis Dóra, Pulay Eszter, Vető Dalma

Súlylökő fiú csapat (2. hely)

Hegedűs Csaba, Herczeg László, Hoffmann Ádám, Szabó Balázs,

Szládovics László

Távolugró leány csapat (3. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Leány svéd váltó (3. hely)

Brunner Babett, Demeter Klaudia, Kosztelnik Lívia, Vető Dalma

 

Országos Váltóbajnokság

 

3x800 m-es leány váltó (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kocsis Dóra

 

Országos Felnőtt Hétpróba Bajnokság

 

Demeter Klaudia (4. hely)

 

Országos Középiskolai Fedettpályás Atlétikai Verseny

 

Demeter Klaudia (magasugrás 2. hely)

Molnár Balázs (60 m 3. hely)

Fördős Lilla (4x2 körös váltó, 1000 m 4. hely)

Szládovics László (súlylökés 17. hely)

                                                                    Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Bujtor Krisztina, Horváth Tímea, Hutvágner Eszter,

Kovács Szilvia, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám,

Horváth Ádám László, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (országos 5., megyei 1. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Horffmann Ádám, Horváth Ádám,

Horváth Ádám László, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

Leány csapat (országos 17., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Bujtor Krisztina, Czefernek Andrea, Horváth Tímea,

Hutvágner Eszter, Kiss Szilvia, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna,

Németh Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

                                                                         Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Major Edina (14. hely)

Leány csapat (13. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Ledniczki Éva, Szántó Dóra,

Fiú csapat (22. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Horváth Andrea (1. hely)

Major Edina (1. hely)

Hegedűs Emil (2. hely)

Kovács Alexandra (2. hely)

Suszter Zoltán (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

Leány csapat (2. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Ledniczki Éva, Szántó Dóra

                                                                     Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Megyei Labdarugó Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Bojt Balázs, Csikós Attila, Farkas Dezső, Farkas Patrik,

Gellei Ákos, Hegedűs Csaba, Iglódi Máté, Kassai Péter, Kovács Gergő,

Kurucz Dániel, Meszlényi Márk, Németh László, Sifter Adrián, Véghelyi Róbert

                                                                           Felkészítő tanár: Csikós József

 

Megyei Kosárlabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Bereczky Barna, Csikós Attila, Horváth Gergely, Kada Zoltán, Kindl Dávid,

Sárkány Bertalan, Sebestyén Gábor, Sifter Adrián, Szeiler Mátyás

                                                                           Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (9. hely)

Fiú csapat (7. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Megyei Triatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia

 

Hanczvikkel Márk (2., 3. hely)

Fiú csapat (4. hely)

Albert Szabolcs, Hanczvikkel Márk, Kassai Péter, Kurucz Balázs

                                                                       Felkészítő tanár: Markovics György

 

 2006.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás 1. hely)

Fördős Lilla (1500 m 1. hely)

Demeter Klaudia (gerelyhajítás 2. hely)

Fördös Lilla (800 m 2. hely)

Demeter Klaudia (magasugrás, távolugrás 4. hely)

4x400 m-es leány váltó (5. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

Molnár Balázs (100 m 6. hely)

Rózsa István (hármasugrás 6. hely)

4x100 m-es leány váltó (8. hely)

Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Pál Barbara

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Berke Dávid (1500 m, 3000 m 1. hely)

Csikós Attila (magasugrás 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, gerelyhajítás, távolugrás, magasugrás

1. hely, különdíj)

Fördős Lilla (800 m, 1500 m 1. hely)

Kenesei János (400 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m 1. hely)

Morva Tamás (800 m 1. hely)

Pál Barbara (magasugrás 1. hely)

Pliskó Anna (3000 m 1. hely)

Rózsa István (100 m, távolugrás 1. hely különdíj)

Somogyi Renáta (800 m, 1500 m 1. hely)

Szládovics László (súlylökés 1. hely)

Ács Roland (magasugrás 2. hely)

Gaál András (400 m 2. hely)

Horváth Domonkos (200 m 2. hely)

Kocsis Noémi (800 m, 1500m 2. hely)

Leidál Enikő (súlylökés, diszkoszvetés 2. hely)

Morva Tamás (1500 m 2. hely)

Pál Barbara (távolugrás 2. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 2. hely)

Tóth Márton (súlylökés 2. hely)

4x400 m-es leány váltó (2. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x100 m-es fiú váltó (2. hely)

Berke Dávid, Gaál András, Kenesei János, Morva Tamás

Ács Roland (100 m, távolugrás 3. hely)

Hegedűs Csaba (súlylökés 3. hely)

Kada Zoltán (magasugrás 3. hely)

Kenesei János (800 m 3. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeiler Mátyás (1500 m 3. hely)

Szloszjár Ivett (távolugrás 3. hely)

4x400 m-es leány váltó (3. hely)

Pál Barbara, Pályi Hajnalka, Pliskó Anna, Szloszjár Ivett

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Ács Roland, Kardos Ádám, Molnár Balázs, Rózsa István

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Dávid (5. hely)

Fördős Lilla (6. hely)

Somogyi Renáta (20. hely)

Kocsis Noémi (38. hely)

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Somogyi Renáta (1. hely)

Kocsis Dóra (2. hely)

Kocsis Noémi (2. hely)

Morva Tamás (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Gyulavári Vanda, Kocsis Noémi, Pliskó Anna, Somogyi Renáta, Szloszjár Ivett

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Horváth Domonkos, Kenesei János, Morva Tamás, Porkoláb Péter

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Réti Eszter, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Döbröntei Máté, Gyergyák Ákos, Kardos Ádám, Sifter Adrián, Szeiler Mátyás

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (2. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (9. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Lukács Katalin, Patty Judit, Vető Dalma

Magasugró fiú csapat (2. hely)

Bálint Balázs, Csikós Attila, Kardos Ádám, Molnár Balázs, Sebestyén Gábor

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Csikós Attila, Csizmadia Tamás, Hegedűs Csaba, Kardos Ádám, Molnár Balázs

Súlylökő leány csapat (2. hely)

Demeter Klaudia, Lukács Katalin, Pál Barbara, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Távolugró Leány csapat (3. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Patty Judit, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Súlylökő fiú csapat (3. hely)

Bálint Balázs, Hegedűs Csaba, Kurucz Dániel, Lázár Bence, Sebestyén Gábor

 

Országos Összetett és Váltó Bajnokság

 

Demeter Klaudia (hétpróba 2. hely)

3x800 m-es leány váltó (3. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Somogyi Renáta

 

Országos Serdülő Atlétikai Bajnokság

 

Kocsis Noémi (800 m, 1500 m 6. hely)

                                                                       Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Bujtor Krisztina, Czefernek Andrea, Hegedűs Mónika, Keserű Eszter,

Kiss Szilvia, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra,

Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes, Tóth Eszter, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Csikós Attila, Gellei Ákos, Gyergyák Ákos, Hegedűs Csaba,

Horváth Ádám, Horváth Ádám László, Horváth Róbert, Kassai Péter,

Molnár Balázs, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Leány csapat (megyei 1. hely)

Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kiss Szilvia, Kiss Virág, Kovács Szilvia,

Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi,

Pozsgai Ánges, Tóth Eszter, Wimmer Rita

Fiú csapat (megyei 1. hely)

Antal Gergely, Baranyai Zsolt, Bálint Balázs, Gellei Ákos, Gyergyák Balázs, Hegedűs Csaba,

Horváth Ádám, Horváth Ádám László, Horváth Róbert, Kassai Péter, Molnár Balázs,

Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Nemzetközi Vegyes Röplabda Torna (3. hely)

 

                                                                        Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Megyei sakk Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Balogh Ferenc (3. hely)

Balogh Ferenc, Suszter Zoltán, Varga György, Tarr Gergely,

                                                                   Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Megyei Amatőr Kosárlabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (2. hely)

Bereczky Barna, Gellei Ákos, Kada Zoltán, Kindl Dávid, Kocsis Bence,

Kulics Gábor, Sárkány Bertalan, Sárkány Marcell, Sebestyén Gábor, Szekér Bálint

                                                                        Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Megyei Amatőr Kézilabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Albert Szabolcs, Farkas Patrik, Gellei Ákos, Gyergyák Ákos, Horváth Márton, Kada Zoltán,

Kardos Ádám, Kassai Péter, Koppányi Tamás, Linusz Barnabás, Molnár Balázs,

Sebestyén Gábor, Sifter Adrián

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (1. hely)

Balogh Ferenc, Kada Zoltán, Kassai Péter, Koloszár Zoltán, Kovarszki János, Kovács Arnold,

Kovács Máté, Libisch Richárd, Linusz Barnabás, Szekér Bálint, Szi-Márton Gergely,

Tóth Márton János

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Megyei Labdarugó Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Antal Gergely, Balogh Marcell, Bálint Balázs, Bojt Balázs, Czigány Adrián, Horváth Domonkos,

Iglódi Máté, Kada Zoltán, Kassai Péter, Linusz Barnabás, Meszlényi Márk, Molnár Tamás,

Ódor Ádám, Szi-Márton Gergely, Tihanyi Tamás, Varga Balázs

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Balázs Laura, Németh Márton, Strausz Tamás, Wayda Ákos

                                                                       Felkészítő tanár: Markovics György

 

Nemzetközi Kadet Válogató Verseny (Mödling)

 

Hanczvikkel Márk (2. hely)

 

Országos Párbajtőr Felnőtt Vidék Bajnokság

 

Sáfár Cintia (2. hely)

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia (Szolnok)

 

File Mátyás (1. hely)

Fiú csapat (5. hely)

File Mátyás, Szeiler Simon, Varga Ottó

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia (Miskolc)

 

Hanczvikkel Márk (2. hely)

Sáfár Cintia (2. hely, 5. hely)

Fiú csapat (2. hely)

File Mátyás, Hanczvikkel Márk, Németh Péter,

Leány csapat (4. hely)

Fekete Fanni, Gampel Viola, Sáfár Cintia

                                                                    Felkészítő tanár: Markovics György

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (2. hely)

Szeiler Sára (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Porkoláb Péter

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (3. hely)

Szeiler Sára (27. hely)

Porkoláb Péter (43. hely)

 

Duatlon Ranglista Országos Bajnokság

 

Berke Dávid (6. hely)

 

2007.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia 2007.

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 2. hely)

Berke Adrienn (3000 m 5. hely)

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Bálint Balázs (súlylökés 1. hely)

Berke Adrienn (3000 m 1. hely)

Berke Dávid (3000 m 1. hely)

Csikós Attila (magasugrás 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 1. hely)

Kenesei János (400 m 1. hely)

Kocsis Bence (magasugrás 1. hely)

Rezes Gabriella (1500 m 1. hely)

Tóth Eszter (3000 m 1. hely)

4x400 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Hegedűs Csaba, Kenesei János, Morva Tamás

Ács Roland (távolugrás 2. hely)

Horváth Zsombor (400 m 2. hely)

Kindl Dávid (súlylökés, 2. hely)

Kocsis Noémi (1500 m 2. hely)

Morva Tamás (1500 m 2. hely)

Pál Barbara (távolugrás 2. hely)

4x100 m-es fiú váltó (2. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Fonnyadt Ádám, Horváth Domonkos

Ács Roland (100 m 3. hely)

Csikós Attila (távolugrás 3. hely)

Pál Barbara (magasugrás 3. hely)

Porkoláb Péter (3000 m 3. hely)

Stéger Dalma (1500 m 3. hely)

Szloszjár Ivett (távolugrás 3. hely)

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Adrienn (16. hely)

Berke Dávid (17.)

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Somogyi Renáta (2. hely)

Berke Adrienn (2. hely)

Csikós Attila (3. hely)

Kocsis Noémi (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Berke Adrienn, Gyulavári Vanda, Pliskó Anna, Stéger Dalma, Szeiler Sára

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Noémi, Monori Alexandra, Somogyi Renáta,

Szloszjár Ivett

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Döbröntei Máté, Porkoláb Péter, Szeiler Mátyás

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (9. hely)

Berke Adrienn, Kocsis Noémi, Pliskó Anna, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (9. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Döbröntei Máté, Morva Tamás

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Tóth Eszter, Vető Dalma

Súlylökő leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Berke Adrienn, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta, Szeiler Sára

Távolugró fiú csapat (1. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Demeter Ádám, Rózsa István, Simon Zoltán

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

Magasugró fiú csapat (2. hely)

Ács Roland, Bálint Balázs, Csikós Attila, Demeter Ádám, Simon Zoltán

Súlylökő fiú csapat (2. hely)

Bálint Balázs, Hegedűs Csaba, Kindl Dávid, Simon Zoltán, Szládovics László

Távolugró leány csapat (3. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Fiú svéd váltó (3. hely)

Ács Roland, Demeter Ádám, Gaál András, Kenesei János

 

Országos Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokság

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 2. hely)

Rózsa István (hármasugrás 2. hely)

Berke Adrienn (3000 m 9. hely)

Berke Dávid (3000 m 10. hely)

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Bernáth Ivett, Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kiss Szilvia, Kovács Szilvia,

Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes,

Rezes Gabriella, Tóth Eszter

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 1. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Csikós Attila, Hegedűs Csaba,

Horváth Róbert, Kada Zoltán, Meszlényi Márk, Szekér Bálint

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Leány csapat (megyei 1., országos 15. hely)

Bernáth Ivett, Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna,

 Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes, Rezes Gabriella, Tóth Eszter

Fiú csapat (megyei 1., országos 8. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Csikós Attila, Hegedűs Csaba,

Horváth Róbert, Kada Zoltán, Meszlényi Márk, Szekér Bálint

                                                                      Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Leány csapat (2. hely)

Pénzváltó Nikolett, Pintér Zsanett, Major Edina

Fiú csapat (2. hely)

Balogh Ferenc, Bruncsics Bence, Csudai Zoltán, Varga György

                                                                    Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia

 

Annoh Dóra, Bedő Krisztina, Drávecz Nóra, Goór Alina, Gyulavári Vanda,

Káli Szandra, Leidál Enikő, Pintér Zsanett. Sinkó Evelin, Sipos Etelka,

Tamás Alexandra, Tihanyi Franciska

                                                                 Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

Megyei Teremlabdarugó Diákolimpia

 

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Hegedűs Csaba,

Horváth Domonkos, Iglódi Máté, Kassai Péter, Linusz Barnabás,

Meszlényi Márk, Sifter Adrián, Véghelyi Róbert

                                                                 Felkészítő tanár: Csikós József

 

Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Csapat (3. hely)

Balázs Laura, Németh Márton, Strausz Tamás, Zsiborás Szabina

                                                                 Felkészítő tanár: Markovics György

 

Kadet Párbajtőr Európa Bajnokság

 

Fiú csapat (3. hely)

File Mátyás, Hanczvikkel Márk

 

Kadet Országos Párbajtőr Válogató Verseny (Szolnok)

 

File Mátyás (2. hely)

Sáfár Cintia (3. hely)

Hanczvikkel Márk (5. hely)

 

Kadet Országos Párbajtőr Válogató Verseny (Budapest)

 

Hanczvikkel Márk (1. hely)

File Mátyás (3. hely)

 

Felnőtt Párbajtőr Vidék Bajnokság

 

Sáfár Cintia (1. hely)

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia

 

Sáfár Cintia (1., 5. hely)

Erdélyi Melinda (6., 8. hely)

Németh Péter (17. hely)

Leány csapat (két 1. hely)

Erdélyi Melinda, Kiss Virág, Sáfár Cintia

                                                                 Felkészítő tanár: Markovics György

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Porkoláb Péter, Szeiler Mátyás

 

Megyei Aquatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (4. hely)

Berke Dávid (12. hely)

Porkoláb Péter (27. hely)

 

Duatlon Országos Bajnokság

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (8. hely)

Porkoláb Péter (29. hely)

 

Duatlon Világbajnoki Válogató Verseny

 

Berke Adrienn (8. hely)

 

Duatlon Világbajnokság

 

Berke Adrienn (18. hely)

 

Zala Megye Duatlon Bajnoka Verseny

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (2. hely)

 

Megyei Triatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berka Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (3. hely)

 

Tenisz Diákolimpia

 

Fiú csapat (országos és megyei 2. hely)

Juhász Máté, Targuba Richárd

                                                                 Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

 

 

 

Tanulmányi versenyek eredményei: (2003-2008)

 

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

 

Döntőbe jutottak:

Matematikából:                   Perkó Zoltán (2003. 39. hely)

                                         Huszti András (2004. 33. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Biológiából:                        Bicsák Bertalan (2003. 15. hely)

                                         Hegedüs Mónika (2007. 26. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

Informatikából:                   Molnár Orsolya (2004. 44. hely)

                                         Polai Zsolt (2005. 30. és 67. hely)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

Földrajzból:                        Pintér Zoltán (2005. 11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

Magyar irodalomból:           Urfi Péter (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanárok: Simonfay Krisztina

                                                                          és Hinger Tamás

Történelemből:                   Németh László (2006. 22. hely)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

Német nyelvből:                  Szakács Dóra Zsófia (2003. 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Makainé Szamosi Anikó

                                         Nádai Géza (2005. 11. hely)

                                         Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

                                         Simon Alíz (2005. 29. hely)

                                         Horváth Balázs (2005. 10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

Olasz nyelvből:                   Szakács Dóra Zsófia (2003. 16. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

                                         Lovró Zsófia (2005. 20. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

A II. fordulóba jutottak

Matematikából:                   Bíró Katalin (2007.)

                                         Huszti András (2004.)

                                         Perkó Zoltán (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Berke Dávid (2007.)

                                         Kardos Anna (2007.)

                                         Nagy Viktor (2005.)

                                         Tóth Ferenc (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

Fizikából:                           Ágas Márton (2005., 2006.)

                                         Cserép Gábor (2006.)

                                         Fodor Gábor (2003., 2004.)

                                         Kovács Aurél (2007.)

                                         Nagy Viktor (2005.)

                                         Perkó Zoltán (2003., 2004.)

                                         Tolnai Gábor (2007.)

                                         Tóth Ferenc (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Lendvai Károly (2003.)

                                         Nagy Viktor (2004.)

                                         Szakács Marcell (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Biológiából:                        Bangó Orsolya (2004.)

                                         Baracskai Zsolt (2004.)

                                         Bicsák Bertalan (2003.)

                                         Farkas Tamás (2007.)

                                         Fekete Anna (2004., 2005.)

                                         Fekete Dóra (2004.)

                                         Fodor Ákos (2003., 2004.)

                                         Hegedüs Mónika (2007.)

                                         Horváth Rita (2003.)

                                         Ifi Judit (2003.)

                                         Kovács Aurél (2007.)

                                         Mogyorósi Kornélia (2004., 2005.)

                                         Noé Renáta (2003.)

                                         Pém Barbara (2004.)

                                         Sipos György (2005.)

                                         Szakál Ildikó (2004.)

                                         Szalai Judit (2004., 2005.)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003.)

                                         Szutor Attila (2003., 2004.)

                                         Tollár Ágnes (2004.)

                                         Tóth Klaudia (2006., 2007.)

                                         Tőtős Apor (2004.)

                                         Varga Viktória (2004., 2005.)

                                         Vető Alexandra (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csalló Nóra (2005., 2006.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

                                         Szakács Ákos (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Ress Mária

Kémiából:                           Bicsák Bertalan (2003.)

                                         Fekete Anna (2005.)

                                         Szabó Péter (2005., 2006.)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2006.)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003.)

                                         Szutor Attila (2003., 2004.)

                                         Varga Viktória (2005.)

                                         Tóth Klaudia (2006., 2007.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Földrajzból:                        Pintér Zoltán (2004., 2005.)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

Informatikából:                   Molnár Orsolya (2004. programozás)

                                         Polai Zsolt (2005., 2006. programozás, alkalmazás)

                                         Sági András (2006. alkalmazás)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

                                         Zsombó Dániel (2006. alkalmazás)

                                         Felkészítő tanár: Góbor László

Magyar irodalomból:           Urfi Péter (2004.)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás és

                                                                          Simonfay Krisztina

Történelemből:                   Fekete Gábor (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

                                         Németh László (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

Művészettörténetből:           Bakonyi Beáta (2005.)

                                         Czefernek Ágnes (2005.)

                                         Ihász Éva (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Angol nyelvből:                  Borda Benjamin (2006.

                                         Lakatos Gergő (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

                                         Gelencsér Zsófia (2007.)

                                         Perkó Zoltán (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelvből:                 Horváth Andrea (2005.)

                                         Ozsváth Szabolcs (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Sólyom Sándorné

                                         Szeles Brigitta (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Német nyelvből:                  Kila Noémi (2003.)

                                         Krónert Erika (2003.)

                                         Szakács Dóra (2003.)

                                         Takács Éva (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Makainé Szamosi Anikó

                                         Györei András (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Vajas Ildikó

                                         Borda Benjamin (2005., 2006.)

                                         Cseh Eszter (2006.)

                                         Dongó Árpád (2005., 2006.)

                                         Horváth Balázs (2005.)

                                         Licsauer Flóra (2007.)

                                         Simon Alíz (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

                                         Nádai Géza (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Zomboryné Márkus Andrea

Olasz nyelvből:                   Szakács Dóra (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

                                         Hegedüs Mónika (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Kiss Virág (2006.)

                                         Lovró Zsófia (2005.)

                                         Maurer Tímea (2006.)

                                         Nagy Anett (2005.)

                                         Róth Zsófia (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

A 9. és 10. osztályos tanulók országos versenyei

 

Arany Dániel Matematika Verseny

 

A döntőbe jutottak:             Barkó Dóra (2007. 59. hely)

                                         Bruncsics Bence (2007. 7. hely)

                                         László Péter (2007. 59. hely)

                                         Toppantó Bence (2007. 19. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

A II. fordulóba jutottak:       Kardos Bálint (2003.)

                                         Kovács Arnold (2007.)

                                         Kovács Péter (2007.)

                                         Márkus Eszter (2006.)

                                         Nagy Viktor (2003.)

                                         Tóth Ferenc (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Ángyán Előd (2007.)

                                         Béleczki András (2007.)

                                         Enyingi Zsófia (2007.)

                                         Major Noémi (2007.)

                                         Simon Virág (2007.)

                                         Tar Gergő (2007.)

                                         Vodnyánszky Judit (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Barkó Dóra (2007.)

                                         Bruncsincs Bence (2007.)

                                         László Péter (2007.)

                                         Porkoláb Márton (2007.)

                                         Toppantó Bence (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny

 

A döntőbe jutottak:             Ágas Márton (2003. 40. hely)

                                         Bruncsics Bence (2007. 23. hely)

                                         Farkas Patrik (2005. 37. hely)

                                         Tolnai Gábor (2006. 15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

A II. fordulóba jutottak:       Ágas Márton (2003., 2004.)

                                         Ángyán Előd (2007.)

                                         Baranyai Zsolt (2003., 2004.)

                                         Bruncsics Bence (2006., 2007.)

                                         Cserép Gábor (2004.)

                                         Farkas Dezső (2004.)

                                         Farkas Patrik (2004., 2005.)

                                         Fodor Tibor (2007.)

                                         Gazda Kornél (2004.)

                                         Gellei Ákos (2004.)

                                         Gyergyák Ákos (2003.)

                                         Kardos Bálint (2003.)

                                         Kovács Aurél (2006.)

                                         Nagy Viktor (2003.)

                                         Németh László (2003., 2004.)

                                         Pintér Zoltán (2003.)

                                         Répás Péter (2004.)

                                         Tolnai Gábor (2006.)

                                         Udvari Csaba (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Kis Gergely (2007.)

                                         László Péter (2007.)

                                         Toppantó Bence (2007.)

                                         Felkészítő tanár: Góbor László

                                         Polai Zsolt (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

                                         Márton Péter (2005.)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny:

 

A döntőbe jutottak:             Bruncsincs Bence (2007. 29. hely)

                                         Csütörtöki Attila (2005. 16. hely, 2006. 28. hely)

                                         Horváth Ádám (2006. 8. hely)

                                         Korponai Kristóf (2006. 11. hely, 2007. 17. hely)

                                         Pliskó Anna (2006. 23. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 42. hely)

                                         Tőtős Apor (2003. 45. hely)

                                         Wayda Ákos (2005. 41. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Németh Szabolcs (2007. 32. hely)

                                         Szabó Péter (2003. 44. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

A II. fordulóba jutottak:       Bruncsics Bence (2006. 3. hely, 2007. 2. hely)

                                         Csütörtöki Attila (2005. 2. hely, 2006. 3. hely)

                                         Fekete Beatrix (2005., 2006.)

                                         Hardy Gabriella (2005., 2006.)

                                         Horváth Ádám (2006. 1. hely)

                                         Korponai Kristóf (2006. 1. hely, 2007. 1. hely)

                                         Lencse Zsófia (2007.)

                                         Pém Barbara (2003.)

                                         Pliskó Anna (2006. 2. hely, 2007.)

                                         Sáringer-Kenyeres Marcell (2006.)

                                         Sipos György (2003.)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely)

                                         Tőtős Apor (2003. 1. hely)

                                         Wayda Ákos (2005. 1. hely, 2006. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csizmadia Tamás (2003. 3. hely)

                                         Fülöp István (2007. 3. hely)

                                         Gudor Róbert (2004.)

                                         Németh Szabolcs (2007. 1. hely)

                                         Pécsi Réka (2003.)

                                         Szabó Péter (2003. 1. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

 

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

 

A döntőbe jutottak:             Bruncsics Bence (2006. 13. hely)

                                         Fülöp István (2007. 18. hely)

                                         Kovács Aurél (2006. 13. hely)

                                         Szabó Péter (2004. 22. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 14. hely, 2004. 19. hely)

                                         Tóth Klaudia (2005. 17. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

A II. fordulóba jutottak:       Bruncsics Bence (2006. 1. hely, 2007. 1. hely)

                                         Farkas János (2007. 3. hely)

                                         Farkas Tamás (2005. 2006. 2. hely)

                                         Fodor Tibor (2006. 3. hely)

                                         Fülöp István (2007. 1. hely)

                                         Ihász Éva (2004. 3. hely)

                                         Knolmajer Attila (2006.)

                                         Kovács Aurél (2005. 3. hely, 2006. 1. hely)

                                         Kovács Balázs (2005. 1. hely, 2006. 3. hely)

                                         Lancz Andrea (2004. 2. hely, 2005. 2. hely)

                                         Polgár Petra (2005. 2. hely)

                                         Simon-Fiala Donát (2006. 2. hely, 2007. 2. hely)

                                         Szabó Péter (2003. 2. hely, 2004. 2. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 1. hely, 2004. 1. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Záborszky Péter (2007. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

                                         Ágas Márton (2003.)

                                         Kovács Erneszt (2004.)

                                         Répás Péter (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Ress Mária

 

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny

 

A döntőbe jutott:                Polai Zsolt (2003. 28. hely)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

A II. fordulóba jutott:          Polai Zsolt (2003.)

                                         Felkészítő tanár: Keveházy Balázs

 

Megyei tanulmányi versenyek eredményei:

 

Matematika:                        Berke Dávid (2005. 2. hely)

                                         Kardos Anna (2006. 3. hely)

                                         Kardos Bálint (2004. 3. hely)

                                         Nagy Viktor (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Bán Tamás (2003. 2.hely, 2004. 3. hely)

                                         Perkó Zoltán (2003. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Bárbíró Beáta

                                         Toppantó Bence (2007. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

Fizika:                                Ágas Márton (2003. 3., 2005. 2., 2006. 1. hely)

                                         Bruncsics Bence (2006. 3. hely, 2007. 3. hely)

                                         Cserép Gábor (2006. 3. hely)

                                         Farkas Patrik (2004. 3. hely, 2005. 2. hely)

                                         Fodor Gábor (2004. 3. hely)

                                         Nagy Viktor (2003. 3. hely)

                                         Perkó Zoltán (2003. 1. hely, 2004. 1. hely)

                                         Tolnai Gábor (2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Tóth Ferenc (2005. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

                                         Nagy Viktor (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Molnár Eszter

Biológia:                            Bruncsics Bence (2007. 1. hely)

                                         Farkas Tamás (2006. 1. hely)

                                         Fekete Anna (2004. 2. hely, 2005. 2. hely)

                                         Fekete Zsófia (2003. 3. hely)

                                         Fodor Ákos (2003. 3. hely)

                                         Hegedüs Mónika (2007. 1. hely)

                                         Korponai Kristóf (2007. 3. hely)

                                         Kovács Aurél (2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Lancz Andrea (2005. 2. hely)

                                         Pém Barbara (2004. 1. hely)

                                         Pliskó Anna (2006. 1. hely)

                                         Polgár Petra (2007. 2. hely)

                                         Szalai Judit (2003. 3. hely)

                                         Szánti-Pintér Rita (2003. 1. hely)

                                         Szutor Attila (2003. 1. hely)

                                         Tóth Klaudia (2004. 1. hely, 2005. 1. hely,

                                                              2006. 2. hely, 2007. 3. hely)

                                         Varga Viktória (2003. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Győző

                                         Csalló Nóra (2005. 3. hely)

                                         Czimadia Tamás (2006. 3. hely)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2003. 2. hely)

                                         Tóth Barbara (2007. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

Német nyelv:                      Cseh Eszter (2005. 1. hely)

                                         Nádai Géza (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kiss Ibolya

                                         Dongó Árpád (2004. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Lóth Erzsébet

Angol nyelv:                       Adámy András (2007. 3. hely)

                                         Bóka Zsuzsanna (2004. 2. hely)

                                         Kocsis Gergő (2004. 1. hely, 2005. 1. hely)

                                         Pécsi Réka (2004. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

                                         Kovács Balázs (2006. 3. hely)

                                         Rozs Ágnes (2006. 3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

Történelem:                       Décsey Bianka (2006. 3. hely)

                                         Horváth Ádám (2006. 3. hely)

                                         Szántó Zsuzsanna (2003. 1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

 

Helikoni Ünnepségek

 

Arany fokozatú elismerést kaptak:

Vers- és próza kategóriában: Sárkány Bertalan (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Irodalmi alkotások kategóriában:

                                         Urfi Péter (2004.)

                                         Varga Annamária (2006.)

                                         Varga Eszter (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

Képzőművészeti alkotások kategóriában:

                                         Hompók Zsófia (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Horváth Katalin (2006.)

                                         Varga Ágnes (2004.)

Kamarazene kategóriában: Nagy Szilvia-Vitai Ágnes (2006.)

                                         Marcato ütőegyüttes (2006. fődíj)

                                         Vonós Kamara Együttes (2004.)

Néptánc kategóriában:         Vajda Kamaracsoport (2006.)

                                         Vajda Tánccsoport (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészet-modern tánc kategóriában:

                                         Gyöngyszemek Táncstúdió

 

Ezüst fokozatú elismerést kaptak:

Színjátszás kategóriában:     Latrok (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

Irodalmi alkotások kategóriában:

                                         Csécsei Dorottya (2004.)

                                         Kósa Petra (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Lakatos Gergő (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Képzőművészeti alkotások kategóriában:

                                         Réti Petra (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Babics Marianna (2004.)

                                         Horváth Márton (2004.)

                                         Nagy Szilvia (2004., 2006.)

                                         Perkó Zoltán (2004.)

Kamarazene kategóriában:   Bíró Katalin, Kádi Zsófia, Nagy Eszter,

                                         Országh Eszter (2006.)

Néptánc kategóriában:         Fodor Zsófia-Sényi Péter (2004.)

                                         Major Edina-Tóth Tamás (2006.)

                                         Vajda Kamaracsoport (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészet-modern tánc kategóriában:

                                         Gyöngyszemek Táncstúdió (2004., 2006.)

                                         Speaking Diamonds Tánccsoport (2006.)

                                         Szivárvány Tánccsoport (2006.)

Népdal kategóriában:           Nagy Attila (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Könnyűzene-ének kategóriában: Villányi Anna és barátai (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Egyéb kategóriában:            Kiss Henriett-Nagy Attila (2006.)

 

Bronz fokozatú elismerést kaptak:

Színjátszás kategóriában:     Latrok (2004., 2006.)

Vers és próza kategóriában: Bókkon Tímea (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szabó Edit

                                         Brunner Babett (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Gombocz Éva (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Irodalmi alkotások kategóriájában: Koppányi Zoltán (2004.)

                                         Tóth Viktória (2004.)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

                                         Kiss Csilla (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Képzőművészeti alkotások kategóriájában:

                                         Bakonyi Beáta (2006.)

                                         Bubla Ágnes (2006.)

                                         Hompók Zsófia (2004.)

                                         Iski Noémi (2006.)

                                         Szánti-Pintér Eszter (2004.)

                                         Szántó Dóra (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

Hangszerszóló kategóriában: Horváth Márton (2006.)

                                         Ledniczki Éva (2006.)

Komolyzene-ének kategóriában: Bókkon Tímea (2006.)

Kamarazene kategóriában:   Albert Szabolcs-Horváth Márton (2006.)

                                         Emresz Márta-Szabó Balázs (2004.)

Kórus kategóriában:          Vajda János Gimnázium Kamarakórusa (2004., 2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Mozgásművészeti-modern tánc kategóriában:

                                         Szijártó Renáta (2004.)

                                         Speaking Diamonds Együttes (2006. 2 db)

                                         Pelso Együttes (2004.)

Népdal kategóriában:           Mekler Julianna (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

Könnyűzene-ének kategóriában: Németh Márton (2006.)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Egyéb országos, területi és megyei tanulmányi és kulturális versenyek

 

2003.

 

„Gloria Victis” Történelmi Vetélkedő

Csapat (országos 1. hely)

Csanádi Alexander, Fekete Gábor, Tóth Krisztián

                                                                        Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

British Council Hungary (megyei verseny)

Csapat (1. hely) Ács Eszter, Perkó Zoltán, Varga Ágnes

                                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

Angol nyelv                        Vers és próza kategória

                                         Mahdi Meriem (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

                                         Klasszikus ének kategória

                                         Simon Zsanett-Szántó Zsuzsanna (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

                                         Modern ének kategória:

                                         Bókkon Andrea (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

Francia nyelv                      Vers és próza kategória

                                         Takács Éva (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Sólyom Sándorné

                                         Színjátszás kategória (1. hely)

                                         Németh Janka , Sárkány Kinga, Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

                                         Klasszikus ének kategória (1. hely)

                                         Ács Eszter, Czuczai Attila, Csécsei Dorottya,

                                         Horváth Henriett, Hosszú Orsolya, Kassai Piroska,

                                         Kálóczi Tímea, Keserű Melinda, Kosztelnik Írisz,

                                         Krupla Noémi, Lázár Orsolya, Molnár Szilvia,

                                         Molnár Zsuzsanna, Molnár Adrienn, Németh Janka,

                                         Pintér Judit, Sárkány Kinga, Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv                         Klasszikus ének kategória:

                                         Hársvölgyi Éva-Balázs Gábor (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Modern ének kategória (1. hely)

                                         Balázs Gábor, Ballók Mihály, Bánkúty Tamás,

                                         Csala Barbara, Gerencsér Nikolett, Gyergyák Balázs,

                                         Hársvölgyi Éva, Hintalan Gergő, Hock Péter, Rizsányi

                                         Zoltán, Simon Annamária, Tóth Katalin, Völgyi Péter,

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Színjátszás kategória (1. hely)

                                         Albrecht Adél, Barcza Renáta, Bógor Szabina, Czimondor Csilla,

                                         Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,       

                                         Hársfalvai Hajnalka, Horváth Balázs, Hutvágner Eszter,

                                         Illés Zsófia, Kállai Katalin, Kovács Dániel, Lovró Zsófia,

                                         Nagy Anett, Nagy Krisztina, Németh Dóra,

                                         Sárompek Ádám, Simon Alíz, Sóti Erzsébet, Szakács

                                         Ágnes, Varga Renáta

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

Merics Mónika (megyei 1. hely, országos 9. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny (megyei döntő)

 

Perkó Zoltán (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Nagy Viktor (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Középiskolai Népdaléneklési Verseny

 

Nagy Attila (megyei 1.; országos 4. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Oké Európa Vetélkedő

 

Henézi Dóra (országos 1. hely)

Csapat (országos döntőbe jutott)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Less Nándor Országos Földrajzverseny (országos döntő)

 

Pintér Zoltán (8. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Élőbeszéd kategória:            Nagy Anett (dicséret)

                                         Róth Zsófia (dicséret)

Színjátszás kategória:          Csoport (1. hely)

                                         Albrecht Adél, Barcza Renáta, Bógor Szabina,

                                         Czimondor Csilla, Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,

                                         Hársfalvai Hajnalka, Horváth Balázs, Hutvágner

                                         Eszter, Illés Zósfia, Kállai Katalin, Kovács Dániel,

                                         Lovró Zsófia, Nagy Anett, Nagy Krisztina, Németh

                                         Dóra, Sárompek Ádám, Simon Alíz, Sóti Erzsébet,

                                         Szakács Ágnes, Varga Renáta

                                         Felkészítő tanár: Szabó Marianna

Csoportos ének kategória: Csoport (dicséret)

                                         Balázs Gábor, Ballók Mihály, Bánkúty Tamás,

                                         Csala Barbara, Gerencsér Nikolett, Gyergyák Balázs, Hársvölgyi Éva,

                                         Hintalan Gergő, Hock Péter, Rizsányi Zoltán,

                                         Simon Annamária, Tóth Katalin, Völgyi Péter

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

 

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

 

                                         Perkó Zoltán (országos 10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Baranyai Zsolt (országos 17. hely)

                                         Csongrádi Gábor (országos 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Zánkai Képzőművészeti Pályázat

 

                                         Hargitai Ágnes (bronz minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Ferge Rita

 

Békésy György Fizika Emlékverseny

 

                                         Perkó Zoltán (országos 9. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

2004.

 

Országos Középiskolai Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Találkozó

 

                                         Sárkány Bertalan (különdíj)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Magyar költők istenes versei versmondó verseny (országos döntő)

 

                                         Herczeg László (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

 

                                         Perkó Zoltán (10. hely, fizika különdíj)

                                         Felkészítő tanárok: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                                                      Farkas László

                                                                      Keveházy Balázs

 

Pop-Art Szavalóverseny (megyei döntő)

 

                                         Herczeg László (2. hely)

                                         Csapat (2. hely) Herczeg László, Hermann Zsófia (különdíj), Koppányi Zoltán

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                        Vers és próza kategória:

                                         Mahdi Meriem (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienn

                                         Modern ének kategória:

                                         Borbély Eszter (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

                                         Színjátszás kategória: csapat (3. hely)

                                         Bujtor Tibor, Enyingi Dóra, Fekete Anna,

                                         Fullár András, Györey Annamária, Hetesi Renáta,

                                         Hoffmann Ádám, Máté Virág, Pintér Zoltán,

                                         Pressing Zsuzsanna, Raposa Bence, Torma Szabina,

                                         Tóth Ádám, Tőtös Apor

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelv                      Modern ének kategória:

                                         Czuczai Attila-Pintér Judit (1. hely)

                                         Klasszikus ének kategória:

                                         Csoport (2. hely)

                                         Antal Lilla, Ács Eszter, Csécsei Dorottya,

                                         Krupla Noémi, Pintér Judit, Sárkány Kinga,

                                         Varga Eszter

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv                         Modern ének kategória:

                                         Nagy Attila (1. hely)

                                         Klasszikus ének kategória:

                                         Varga Ágnes (1. hely)

                                         Vers- és próza kategória:

                                         Simon Diána (1. hely)

                                         Színjátszás kategória:

                                         Csoport (1. hely)

                                         Barcza Renáta, Cziráki Orsolya, Hargitai Ágnes,

                                         Hársfalvi Hajnalka, Hegyi Gergely, Herczeg László,

                                         Hermann Zsófia, Hóbár Petra, Illés Zsófia,

                                         Kardos Nikolett, Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor,

                                         Sárompek Ádám, Szakács Ákos

                                         Modern ének kategória:

                                         Bangó Orsolya-Sári Bernadett (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Gordiusz MatematikaiTesztverseny (megyei döntő)

 

                                         Szám Dorottya (2. hely)

                                         Huszti András (2. hely)

                                         Naszádos Péter (3. hely)

                                         12. osztályos csapat (1. hely)

                                         Huszti András, Naszádos Péter, Perkó Zoltán

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

                                         Nagy Viktor (3. hely)

                                         11. osztályos csapat (1. hely)

                                         Fullár András, Hoffmann Ádám, Nagy Viktor

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

                                         Ágas Márton (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

                                         Kiss Virág (megyei 1., országos 11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

Diák és Ifjúsági Színjátszó Fesztivál

 

                                         Csoport (területi 1. hely, országos döntőbe jutás)

                                         Balázs Laura, Bartha Mirella, Gortva Dávid,

                                         Herczeg László (országos különdíj),

                                         Hermann Zsófia (országos különdíj),

                                         Kocsis Gergő, Koppányi Zoltán, Peszleg Noémi,

                                         Sági András, Szabó Balázs, Szekeres Alexandra

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Megyei Középiskolai Népdaléneklési Verseny

 

                                         Nagy Attila (2. hely)

                                         Éneklő csoport (2. hely)

                                         Börczi Nikoletta, Debreczeni Éva, Major Edina,

                                         Németh Ildikó

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Virág Benedek Szavalóverseny (megyei döntő)

 

                                         Gombocz Éva (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Versmondás kategória:        Simon Diána (2. hely)

Élőbeszéd kategória:            Hársfalvai Hajnalka (dicséret)

                                         Sóti Erzsébet (dicséret)

Színjátszás kategória:          Csoport (dicséret)

                                         Herczeg László, Hermann Zsófia, Hóbár Petra,

                                         Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor, Sárompek Ádám,

                                         Szakács Ákos

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Magyar Diákköltő, Diákírók Találkozója

 

Vers kategória:                   Urfi Péter (dicséret)

Tanulmány kategória:          Urfi Péter (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás, Simonfay Krisztina

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

 

                                         Huszti András (15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

 

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Szemléje

 

                                         Perkó Zoltán (bejutott az ausztráliai döntőbe)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

ELTE geológiai pályázata

 

                                         Kassai Piroska(országos 5. hely)

                                         Felkészítő tanár: Zámbó Zoltán

 

Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál

 

                                         Csoport (országos 23. hely)

                                         Brunner Babett, Nagy Zsombor, Simon Gergő,

                                         Tóth Viktória

                                         Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna

 

 

Ránki György Regionális Történelem Verseny

                                         Pressing Zsuzsanna (megyei 2., területi 4. hely)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

Zalai Művészeti Fesztivál (megyei döntő)

 

                                         Csoport (2. hely)

                                         Balázs Laura, Herczeg László,

                                         Kocsis Gergő, Koppányi Zoltán, Sági András,

                                         Szabó Balázs, Szekeres Alexandra

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Nagy Viktor (11. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

„Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 29. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

2005.

 

Zemplén Győző Fizikaverseny (megyei döntő)

 

                                         Nagy Viktor (1. hely)

                                         Tóth Ferenc (3. hely)

                                         Csapat (1. hely) Ágas Márton, Nagy Viktor,

                                         Tóth Ferenc

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Olasz nyelv                        

Vers és próza kategória:       Simon Diána (1. hely)

Színjátszás kategória:          Csoport (1. hely)

                                         Herczeg László, Hermann Zsófia, Hóbár Petra,

                                         Kardos Nikoletta, Koppányi Zoltán, Mikolás Gábor,

                                         Sárompek Ádám, Szakács Ákos

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Implom József Helyesírási Verseny

 

                                         Kiss Virág (megyei 1., országos 22. hely)

                                         Felkészítő tanár: Karsay Erzsébet

 

József Attila Szavalóverseny (országos döntő)

 

                                         Gombocz Éva (bejutott)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

                                         Hermann Zsófia (bejutott)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

”Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 26. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat és Találkozó

 

Vers kategória:                   Urfi Péter (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanárok: Hinger Tamás és Simonfay Krisztina

                                         Ozsváth Szabolcs (bronz minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Ágoston Hajnalka

 

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

 

                                         Fullár András (megyei 1., országos 2.és 4. hely)

                                         Tóth Ádám (megyei 2. hely)

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

 

                                         Farkas Patrik (országos 21. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Berkéné Várbiró Beáta

                                         Nagy Viktor (országos 24. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Elsősegélynyújtó Verseny

 

                                         Csapat (megyei 1.és országos 10. hely)

                                         Barna Zsófia, Cser Vivien, Lancz Andrea, Polgár Petra,

                                         Szabó Zsófia

 

Országos Regionális Diákszínjátszó Találkozó

 

                                         Csoport (bronz minősítés)

                                         Balázs Laura, Bartha Mirella, Herczeg László,

                                         Koppányi Zoltán, Peszleg Noémi, Nagy Fruzsina,

                                         Zsiborás Szabina

                                         Felkészítő tanár: Ferencz Melinda

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Cserép Gábor (10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Hatvani István Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Farkas Patrik (6. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

2006.

 

Makettkészítő Verseny (Érsekújvár)

                                         Kovács Máté (1. hely)

 

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

 

                                         Cserép Gábor (12. hely, fizika különdíj)

                                         Felkészítő tanárok: Farkas László

                                                                        Fonyóné Németh Ildikó

                                                                         Keveházy Balázs

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                       

Vers és próza kategória:       Kocsis Gergő (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsyné Gyulassy Adrienne

Olasz nyelv

Modern ének kategória:       Németh Márton (1. hely)

Klasszikus ének kategória:    Bókkon Tímea (1. hely)

                                         Felkészítő tanárok: Hamvas Endréné

                                                                         Horváth Angéla

 

Implom József Helyesírási Verseny (megyei döntő)

 

                                         Wayda Gertrúd (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Hinger Tamás

 

„Szép Magyar Beszéd” verseny

 

                                         Sárkány Bertalan (megyei 1., országos 15. hely)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Ránky György Regionális Történelemverseny (megyei döntő)

 

                                         Kocsis Gergő (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Vajas Ildikó

 

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

 

Élőbeszéd kategória:            Wayda Gertrúd (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Csarmasz Kinga (3. hely)

                                         Horváth Renáta (dicséret)

                                         Somogyi Renáta (dicséret)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

Klasszikus ének kategória: Bókkon Tímea (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

Modern Tánc Európa Bajnokság

                                         Szivárvány Tánccsoport (1. hely)

                                         Bartha Mirella, Bíró Mónika, Nagy Fruzsina,

                                         Tamás Alexandra, Villányi Anna

Modern Tánc Országos Bajnokság

                                         Speaking Diamonds Tánccsoport (1. hely)

                                         Kóbor Annamária, Péterfalvi Ágnes, Suba Alexandra,

                                         Szabó Lilla, Varga Kata

 

Országos Makett Kiállítás (Szolnok)

 

                                         Kovács Máté (2. hely)

 

Természet Világa diákpályázat

 

                                         Csizmadia Tamás (orvostudomány kat. 2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Dr. Kadlicskó Sándorné

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny (országos döntő)

 

                                         Kardos Anna (19. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Arany János Irodalmi Verseny

 

                                         Saffer Zsuzsanna (bronz diploma)

                                         Felkészítő tanár: Szmolár Marianna

 

Hatvani István Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Tolnai Gábor (7. hely)

                                         Csönge Krisztián (dicséret)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc (ZMPI történelem pályázata)

 

                                         Széll Júlia (1. díj)

                                         Újlaki Krisztina (2. díj)

                                         Saffer Zsuzsann-Szabó Zsófia (1. díj)

                                         Lovas Viktória-Tar Zsófia (2. díj)

                                         Horváth Katalin-Kocsis Noémi (3. díj)

                                         Nyakas Alexandra-Tüttő Eszter (3. díj)

                                         Felkészítő tanár: Fölföldi Rezsőné

 

2007.

 

Kutató Diákok Országos Szövetsége által kiírt jubileumi fotópályázat

 

                                         Gyergyák Hella (2. díj)

 

Idegennyelvi Ki Mit Tud megyei döntője

 

Angol nyelv                       

Modern ének kategória:       Villányi Anna (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Francia nyelv

Modern ének kategória:       Villányi Anna (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Kun Ilona

Olasz nyelv

Modern ének kategória:       Németh Márton (1. hely)

Klasszikus ének kategória:    Bókkon Tímea (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

Olasz Nyelvi Diáktalálkozó

Élőbeszéd kategória:            Wayda Gertrúd (1. hely)

                                         Felkészítő tanár: Horváth Angéla

                                         Horváth Dorottya (1. hely)

                                         Aranyosi Zsófia (dicséret)

                                         Csarmasz Kinga (dicséret)

                                         Rácz Lilla (dicséret)

Irodalom kategória:             Tüttő Eszter (3. hely)

                                         Felkészítő tanár: Czibor Anikó

 

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Szemléje

 

                                         Farkas Patrik (bejutott a koreai nemzetközi döntőbe)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Gordiusz Matematikai Tesztverseny

 

                                         Toppantó Bence (megyei 1. hely)

                                         László Péter (megyei 3. hely)

                                         9. osztályos csapat (megyei 1. hely)

                                         László Péter, Toppantó Bence, Varga Veronika

                                         Felkészítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

                                         Kardos Anna (megyei 3., országos 30. hely)

                                         Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Népdaléneklési Verseny (megyei döntő)

 

                                         Tóth Szilvia (ezüst minősítés)

                                         Felkészítő tanár: Hamvas Endréné

 

Békésy György Fizika Emlékverseny (országos döntő)

 

                                         Tolnai Gábor (3. hely)

                                         Kovács Aurél (10. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Vermes Miklós Fizikaverseny (országos döntő)

 

                                         Kovács Aurél (5. hely)

                                         Tolnai Gábor (5. hely)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Tudományos Diákköri Konferencia

 

                                         Szám Dorottya (különdíj)

                                         Felkészítő tanár: Farkas László

 

Ránki György Regionális Történelem Verseny (megyei döntő)

 

                                         Csiszár Gábor (2. hely)

                                         Felkészítő tanár: Tóthné Villányi Márta

 

Sporteredmények 2003.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

4x400 m-es leány váltó (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Szabó Balázs

Fördős Lilla (400 m 3. hely)

Fördős Lilla (800 m 4. hely)

4x100 m-es leány váltó (7. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

Molnár Balázs (200 m 8. hely)

Pál Réka (hármasugrás 11. hely)

Héder Mihály (200 m 12. hely)

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Fekete Gábor (távolugrás 1. hely)

Fördős Lilla (400 m, 800 m 1. hely)

Horváth Rita (800 m, 1500 m 1. hely)

Kosztelnik Írisz (100 m, 200 m, 1. hely)

Molnár Balázs (100 m, 200 m 1. hely, különdíj)

Papp Csaba (távolugrás 1. hely)

Pál Réka (100 m, távolugrás 1. hely)

Szijártó Ágnes (diszkoszvetés 1. hely)

Varga Csilla (távolugrás 1. hely)

4x100 m-es fiú váltó (1. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Papp Csaba

4x100 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kosztelnik Írisz, Pál Réka

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Pál Réka

Bóka Zsuzsanna (100 m, 200m 2. hely)

Diósi Rita (800 m 2. hely)

Héder Mihály (400 m 2. hely)

Papp Csaba (100 m, súlylökés 2. hely)

Szeglet Flóra (1500 m, 3000 m, 2. hely)

Szijártó Ágnes (súlylökés 2. hely)

Varga Csilla (100 m 2. hely)

4x400 m-es fiú váltó (2. hely)

Héder Mihály, Koppányi Zoltán, Pintér Zoltán, Sándor Márton

Héder Mihály (100 m, 200 m 3. hely)

Kocsis Dóra (1500 m 3. hely)

Szabó Balázs (magasugrás 3. hely)

Varga Csilla (magasugrás 3. hely)

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerge meg

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Fördős Lilla (1. hely)

Horváth Rita (1. hely)

Bóka Zsuzsanna (2. hely)

Varga Csilla (2. hely)

Orbán Veronika (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Bangó Orsolya, Horváth Rita, Orbán Veronika, Varga Csilla, Vető Alexandra

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Galántai Dávid, Kiss Krisztián, Németh Szabolcs, Pályi Béla, Sándor Márton

V. korcsoportos fiú csapat (3. hely)

Hegedüs Emil, Koppányi Zoltán, Papp Csaba, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (7. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Szeglet Flóra

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Szeglet Flóra

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Fekete Gábor, Héder Mihály, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Távolugró leány csapat (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Kosztelnik Írisz, Pál Réka, Takács Anikó, Varga Csilla

Magasugró leány csapat (3. hely)

Bóka Zsuzsanna, Kosztelnik Írisz, Pál Réka, Takács Anikó, Varga Csilla

 

Országos Serdülő Atlétikai Bajnokság

 

Fördős Lilla (800 m, 1. hely, 400 m 3. hely)

Molnár Balázs 100 m 2. hely, 200 m hármasugrás 4. hely)

 

Horváth-Szlovén-Magyar Serdülő Válogatott Viadal

 

Fördős Lilla (600 m 2.hely)

Molnár Balázs (100 m 3. hely, 4x100 m 1. hely)

 

Fedettpályás Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

Molnár Balázs (60 m 6. hely)

Fördős Lilla (1000 m 8. hely)

Héder Mihály (4x2 közös váltó, 9. hely)

                                                                    Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (területi 4., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Horváth Tímea, Hosszú Orsolya, Hutvágner Eszter,

Kántor Nóra, Kántor Tímea, Németh Janka, Pál Réka, Tarr Bernadett,

Tóth Viktória

V. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Egerszegi Linda, Horváth Tímea, Hóbár Petra, Hutvágner Eszter,

Pál Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Bresztovszky Ádám, Czédula Balázs, Gyergyák Balázs,

 Hoffmann Ádám, Pliskó József, Sági András, Sebestyén Gábor 

                                                                  Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Gadácsi Miklós (6. hely)

Leány csapat (16. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Gadácsi Miklós (1. hely)

Horváth Andrea (2. hely)

Kada Gábor (2. hely)

Hegedűs Emil (3. hely)

Leány csapat (1. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

Fiú csapat (3. hely)

Hegedüs Emil, Németh László, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

                                                                           Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Országos Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Fiú csapat (4. hely)

Aradvári Máté, Németh Balázs, Urfi Péter

 

Megyei Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Urfi Péter (3. hely)

Németh Balázs (3. hely)

Fiú csapat (2. hely)

Aradvári Máté, Németh Balázs, Urfi Péter

Magyar Honvédség – Bevetés próba

 

Bán Tamás (regionális 2. hely)

Csapat (regionális 2. hely)

Ács István, Bangó Orsolya, Bálint Áron, Bán Tamás, Horváth Rita, Kada Gábor

 

2004.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, hármasugrás 3. hely)

Molnár Balázs (100 m 3. hely)

Fördős Lilla (400 m 5. hely)

4x400 m-es leány váltó (6. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Tóth Eszter

4x100 m-es fiú váltó (6. hely)

Herczeg László, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Papp Csaba (hármasugrás 9. hely)

4x400 m-es fiú váltó (9. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Papp Csaba, Takács Marcell

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás, távolugrás 1. hely)

Fördős Lilla (800 m 1. hely)

Kocsis Dóra (1500 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m, 200 m 1. hely)

Papp Csaba (távolugrás 1. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 1. hely)

Szijártó Ágnes (súlylökés, diszkoszvetés 1. hely)

Szládovics László (súlylökés 1. hely)

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Cziráki Judit, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Tóth Eszter

4x100 m-es fiú váltó

Herczeg Lászlsó, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Hegedűs Emil (3000 m 2. hely)

Kosztelnik Írisz (100 m 2. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 2. hely)

Papp Csaba (súlylökés, 100 m 2. hely)

Pintér Zoltán (3000m 2. hely)

Szeglet Flóra (3000 m 2. hely)

4x400 m-es fiú váltó

Csikós Attila, Herczeg László, Papp Csaba, Takács Marcell

Fördős Lilla (400 m 3. hely)

Hegedűs Emil (magasugrás 3. hely)

Kocsis Dóra (3000 m 3. hely)

Kosztelnik Írisz (távolugrás 3. hely)

Mihalik György (diszkoszvetés 3. hely)

Papp Csaba (200 m, 400 m 3. hely)

Pintér Zoltán (1500 m 3. hely)

Szabó Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeglet Flóra (1500 m 3. hely)

Tóth Eszter (800 m 3. hely)

4x100 m-es leány váltó (3. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Kosztelnik Írisz, Kosztelnik Lívia

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Fördős Lilla (12. hely)

V. korcsoportos leány csapat (5. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Szeglet Flóra, Tóth Eszter

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Csikós Attila (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Horváth Rita (1. hely)

Szeglet Flóra (2. hely)

Cziráki Judit (3. hely)

Kocsis Dóra (3. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Szeglet Flóra, Tóth Eszter

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Csikós Attila, Döbröntei Máté, Hegedűs Csaba, Hegedűs Emil, Szeiler Mátyás

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Cziráki Judit, Horváth Rita, Jakócs Fruzsina, Kósa Petra, Pál Réka

VI. korcsoportos fiú csapat (3. hely)

Kálóczi Zoltán, Mikolás Gábor, Papp Csaba, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Gudor Róbert, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Távolugróleány csapat (3. hely)

Bangó Orsolya, Bóka Zsuzsanna, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (3. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Tóth Eszter

Leány svéd váltó (11. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Távolugró fiú csapat (1. hely)

Gudor Róbert, Herczeg László, Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs

Súlylökő fiú csapat (1. hely)

Herczeg László, Mihalik György, Papp Csaba, Szabó Balázs, Szládovics László

Magasugró leány csapat (1. hely)

Bangó Orsolya, Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Pál Réka, Vető Dalma

Súlylökő leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Horváth Barbara, Hóbár Petra, Pál Réka, Szijártó Ágnes

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Bóka Zsuzsanna, Diósi Rita, Fördős Lilla, Tóth Eszter

Távolugró leány csapat (2. hely)

Bangó Orsolya, Bóka Zsuzsanna, Demeter Klaudia, Pál Réka, Vető Dalma

Leány svéd váltó (2. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Vető Dalma

Fiú svéd váltó (3. hely)

Molnár Balázs, Papp Csaba, Szabó Balázs, Takács Marcell

 

Országos Fedettpályás Atlétikai Diákolimpia

 

Molnár Balázs (60 m 2. hely, 4x2 közös váltó 7. hely)

Papp Csaba (távolugrás 4. hely)

Demeter Klaudia (súlylökés 14. hely)

 

Országos Ifjúsági Összetett Bajnokság

 

Demeter Klaudia (hétpróba 1. hely)

 

Alpok-Adria Nemzetközi Atlétikai Játékok

 

Demeter Klaudia (magasugrás 6. hely, távolugrás 8. hely)

Fördős Lilla (800 m 7. hely)

Molnár Balázs (100 m 9. hely)

                                                                       Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (területi 2., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Hutvágner Eszter, Horváth Tímea, Kovács Szilvia, Németh Janka,

Pál Réka, Pécsi Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Bresztovszky Ádám, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám,

Kada Gábor, Koppányi Zoltán, Naszádos Péter, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

V. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám, Sági András,

Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Vegyes Röplabda Diákolimpia

 

I. csapat (megyei 1. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Tímea, Kovács Szilvia,

Németh Janka, Tóth Viktória

II. csapat (megyei 2. hely)

Albrecht Adél, Horváth Ádám, Hutvágner Eszter, Pál Réka, Sebestyén Gábor,

Takács Marcell, Tarr Bernadett

                                                                 Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Kovács Alexandra (15. hely)

Fiú csapat (22. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Kovács Alexandra (1. hely)

Horváth Andrea (2. hely)

Szántó Dóra (2. hely)

Major Edina (3. hely)

Suszter Zoltán (3. hely)

Tőtős Apor (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

Leány csapat (2. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Szántó Dóra

                                                                        Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

 

Tóth Ádám (3. hely)

Fiú csapat (3. hely)

Szabó Balázs, Tóth Ádám

Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Csapat (2. hely)

Bangó Orsolya, Horváth Barbara, Nemes Márta, Pintér Viktória

                                                                        Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Országos Lábtoll-labda Diákolimpia

 

Fiú csapat (6. hely)

Aradvári Máté, Horváth Ádám, Németh Balázs, Szabó Károly

 

Országos Triatlon Diákolimpia

 

Szeiler Mátyás (32. hely)

 

2005.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, hármasugrás 1. hely)

Fördős Lilla (800 m 2. hely)

Fördős Lilla (1500 m 3. hely)

Demeter Klaudia (távolugrás 3. hely)

Molnár Balázs (100 m 4. hely)

Kocsis Dóra (800 m 6. hely)

4x400 m-es leány váltó (6. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x100 m-es fiú váltó (8. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Molnár Balázs, Szabó Balázs

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Berke Dávid (1500 m 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, gerelyhajítás, magasugrás 1. hely, különdíj)

Fördős Lilla (800 m, 1500 m 1. hely)

Kocsis Noémi (1500 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m 1. hely, különdíj)

Somogyi Renáta (3000 m 1. hely)

4x400 m-es leány váltó (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kosztelnik Lívia, Somogyi Renáta

Csikós Attila (magasugrás 2. hely)

Kocsis Dóra (800 m, 1500 m 2. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 2. hely)

Morva Tamás (800 m 2. hely)

Sebestyén Gábor (200 m 2. hely)

Szládovics László (súlylökés, diszkoszvetés 2. hely)

Bálint Balázs (súlylökés 3. hely)

Csikós Attila (800 m 3. hely)

Hoffmann Ádám (magasugrás 3. hely)

Kardos Ádám (200 m 3. hely)

Kocsis Noémi (800 m 3. hely)

Morva Tamás (1500 m 3. hely)

Pintér Zoltán (3000 m 3. hely)

Szabó Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 3. hely)

Vető Dalma (távolugrás 3. hely)

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Csikós Attila, Herczeg László, Molnár Balázs, Szabó Balázs

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Dávid (9. hely)

Fördős Lilla (9. hely)

V. korcsoportos leány csapat (8. hely)

Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta, Tóth Eszter

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Csikós Attila (2. hely)

Kocsis Noémi (2. hely)

Somogyi Renáta (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Kosztelnik Lívia,

Somogyi Renáta, Tóth Eszter

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Dévényi Róbert, Hegedűs Csaba, Morva Tamás,

Szeiler Mátyás

VI. korcsoportos Leány csapat (1. hely)

Fördős Lilla, Jakócs Fruzsina, Kósa Petra, Réti Eszter, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos Fiú csapat (2. hely)

Hegedűs Emil, Pintér Zoltán, Rózsa Gábor, Takács Marcell

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (7. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Somogyi Renáta, Tóth Eszter

4xl500 m-es fiú váltó (10. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Hegedűs Emil, Pintér Zoltán

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Király Anikó, Kocsis Dóra, Patty Judit, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Cziráki Judit, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Tóth Eszter

Magasugró fiú csapat (1. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Hoffmann Ádám, Sebestyén Gábor, Szabó Balázs

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Pintér Zoltán, Szeiler Mátyás

Súlylökő leány csapat (2. hely)

Demeter Klaudia, Hóbár Petra, Kocsis Dóra, Pulay Eszter, Vető Dalma

Súlylökő fiú csapat (2. hely)

Hegedűs Csaba, Herczeg László, Hoffmann Ádám, Szabó Balázs,

Szládovics László

Távolugró leány csapat (3. hely)

Cziráki Judit, Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Leány svéd váltó (3. hely)

Brunner Babett, Demeter Klaudia, Kosztelnik Lívia, Vető Dalma

 

Országos Váltóbajnokság

 

3x800 m-es leány váltó (2. hely)

Bóka Zsuzsanna, Fördős Lilla, Kocsis Dóra

 

Országos Felnőtt Hétpróba Bajnokság

 

Demeter Klaudia (4. hely)

 

Országos Középiskolai Fedettpályás Atlétikai Verseny

 

Demeter Klaudia (magasugrás 2. hely)

Molnár Balázs (60 m 3. hely)

Fördős Lilla (4x2 körös váltó, 1000 m 4. hely)

Szládovics László (súlylökés 17. hely)

                                                                    Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Bujtor Krisztina, Horváth Tímea, Hutvágner Eszter,

Kovács Szilvia, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Hoffmann Ádám, Horváth Ádám,

Horváth Ádám László, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (országos 5., megyei 1. hely)

Baranyai Zsolt, Gellei Ákos, Horffmann Ádám, Horváth Ádám,

Horváth Ádám László, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

Leány csapat (országos 17., megyei 1. hely)

Albrecht Adél, Bujtor Krisztina, Czefernek Andrea, Horváth Tímea,

Hutvágner Eszter, Kiss Szilvia, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna,

Németh Réka, Tarr Bernadett, Tóth Viktória, Wimmer Rita

                                                                         Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Országos Sakk Diákolimpia

 

Major Edina (14. hely)

Leány csapat (13. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Ledniczki Éva, Szántó Dóra,

Fiú csapat (22. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Horváth Andrea (1. hely)

Major Edina (1. hely)

Hegedűs Emil (2. hely)

Kovács Alexandra (2. hely)

Suszter Zoltán (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Galló Zsolt, Hegedűs Emil, Suszter Zoltán, Tőtős Apor

Leány csapat (2. hely)

Horváth Andrea, Kovács Alexandra, Ledniczki Éva, Szántó Dóra

                                                                     Felkészítő tanár: Stilling Ferenc

 

Megyei Labdarugó Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Bojt Balázs, Csikós Attila, Farkas Dezső, Farkas Patrik,

Gellei Ákos, Hegedűs Csaba, Iglódi Máté, Kassai Péter, Kovács Gergő,

Kurucz Dániel, Meszlényi Márk, Németh László, Sifter Adrián, Véghelyi Róbert

                                                                           Felkészítő tanár: Csikós József

 

Megyei Kosárlabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Bereczky Barna, Csikós Attila, Horváth Gergely, Kada Zoltán, Kindl Dávid,

Sárkány Bertalan, Sebestyén Gábor, Sifter Adrián, Szeiler Mátyás

                                                                           Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (9. hely)

Fiú csapat (7. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Megyei Triatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Szeiler Mátyás

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia

 

Hanczvikkel Márk (2., 3. hely)

Fiú csapat (4. hely)

Albert Szabolcs, Hanczvikkel Márk, Kassai Péter, Kurucz Balázs

                                                                       Felkészítő tanár: Markovics György

 

 2006.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás 1. hely)

Fördős Lilla (1500 m 1. hely)

Demeter Klaudia (gerelyhajítás 2. hely)

Fördös Lilla (800 m 2. hely)

Demeter Klaudia (magasugrás, távolugrás 4. hely)

4x400 m-es leány váltó (5. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

Molnár Balázs (100 m 6. hely)

Rózsa István (hármasugrás 6. hely)

4x100 m-es leány váltó (8. hely)

Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Kosztelnik Lívia, Pál Barbara

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Berke Dávid (1500 m, 3000 m 1. hely)

Csikós Attila (magasugrás 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, gerelyhajítás, távolugrás, magasugrás

1. hely, különdíj)

Fördős Lilla (800 m, 1500 m 1. hely)

Kenesei János (400 m 1. hely)

Molnár Balázs (100 m 1. hely)

Morva Tamás (800 m 1. hely)

Pál Barbara (magasugrás 1. hely)

Pliskó Anna (3000 m 1. hely)

Rózsa István (100 m, távolugrás 1. hely különdíj)

Somogyi Renáta (800 m, 1500 m 1. hely)

Szládovics László (súlylökés 1. hely)

Ács Roland (magasugrás 2. hely)

Gaál András (400 m 2. hely)

Horváth Domonkos (200 m 2. hely)

Kocsis Noémi (800 m, 1500m 2. hely)

Leidál Enikő (súlylökés, diszkoszvetés 2. hely)

Morva Tamás (1500 m 2. hely)

Pál Barbara (távolugrás 2. hely)

Szeiler Mátyás (3000 m 2. hely)

Tóth Márton (súlylökés 2. hely)

4x400 m-es leány váltó (2. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x100 m-es fiú váltó (2. hely)

Berke Dávid, Gaál András, Kenesei János, Morva Tamás

Ács Roland (100 m, távolugrás 3. hely)

Hegedűs Csaba (súlylökés 3. hely)

Kada Zoltán (magasugrás 3. hely)

Kenesei János (800 m 3. hely)

Molnár Balázs (távolugrás 3. hely)

Szeiler Mátyás (1500 m 3. hely)

Szloszjár Ivett (távolugrás 3. hely)

4x400 m-es leány váltó (3. hely)

Pál Barbara, Pályi Hajnalka, Pliskó Anna, Szloszjár Ivett

4x100 m-es fiú váltó (3. hely)

Ács Roland, Kardos Ádám, Molnár Balázs, Rózsa István

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Dávid (5. hely)

Fördős Lilla (6. hely)

Somogyi Renáta (20. hely)

Kocsis Noémi (38. hely)

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Fördős Lilla (1. hely)

Somogyi Renáta (1. hely)

Kocsis Dóra (2. hely)

Kocsis Noémi (2. hely)

Morva Tamás (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Gyulavári Vanda, Kocsis Noémi, Pliskó Anna, Somogyi Renáta, Szloszjár Ivett

V. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Horváth Domonkos, Kenesei János, Morva Tamás, Porkoláb Péter

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Réti Eszter, Szeglet Flóra

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Döbröntei Máté, Gyergyák Ákos, Kardos Ádám, Sifter Adrián, Szeiler Mátyás

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (2. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (9. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Lukács Katalin, Patty Judit, Vető Dalma

Magasugró fiú csapat (2. hely)

Bálint Balázs, Csikós Attila, Kardos Ádám, Molnár Balázs, Sebestyén Gábor

Távolugró fiú csapat (2. hely)

Csikós Attila, Csizmadia Tamás, Hegedűs Csaba, Kardos Ádám, Molnár Balázs

Súlylökő leány csapat (2. hely)

Demeter Klaudia, Lukács Katalin, Pál Barbara, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Távolugró Leány csapat (3. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Dóra, Patty Judit, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Súlylökő fiú csapat (3. hely)

Bálint Balázs, Hegedűs Csaba, Kurucz Dániel, Lázár Bence, Sebestyén Gábor

 

Országos Összetett és Váltó Bajnokság

 

Demeter Klaudia (hétpróba 2. hely)

3x800 m-es leány váltó (3. hely)

Fördős Lilla, Kocsis Dóra, Somogyi Renáta

 

Országos Serdülő Atlétikai Bajnokság

 

Kocsis Noémi (800 m, 1500 m 6. hely)

                                                                       Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Bujtor Krisztina, Czefernek Andrea, Hegedűs Mónika, Keserű Eszter,

Kiss Szilvia, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra,

Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes, Tóth Eszter, Wimmer Rita

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 2. hely)

Baranyai Zsolt, Csikós Attila, Gellei Ákos, Gyergyák Ákos, Hegedűs Csaba,

Horváth Ádám, Horváth Ádám László, Horváth Róbert, Kassai Péter,

Molnár Balázs, Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Leány csapat (megyei 1. hely)

Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kiss Szilvia, Kiss Virág, Kovács Szilvia,

Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi,

Pozsgai Ánges, Tóth Eszter, Wimmer Rita

Fiú csapat (megyei 1. hely)

Antal Gergely, Baranyai Zsolt, Bálint Balázs, Gellei Ákos, Gyergyák Balázs, Hegedűs Csaba,

Horváth Ádám, Horváth Ádám László, Horváth Róbert, Kassai Péter, Molnár Balázs,

Sági András, Sebestyén Gábor, Takács Marcell

 

Nemzetközi Vegyes Röplabda Torna (3. hely)

 

                                                                        Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Megyei sakk Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Balogh Ferenc (3. hely)

Balogh Ferenc, Suszter Zoltán, Varga György, Tarr Gergely,

                                                                   Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

 

Megyei Amatőr Kosárlabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (2. hely)

Bereczky Barna, Gellei Ákos, Kada Zoltán, Kindl Dávid, Kocsis Bence,

Kulics Gábor, Sárkány Bertalan, Sárkány Marcell, Sebestyén Gábor, Szekér Bálint

                                                                        Felkészítő tanár: Rónaky Attila

 

Megyei Amatőr Kézilabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Albert Szabolcs, Farkas Patrik, Gellei Ákos, Gyergyák Ákos, Horváth Márton, Kada Zoltán,

Kardos Ádám, Kassai Péter, Koppányi Tamás, Linusz Barnabás, Molnár Balázs,

Sebestyén Gábor, Sifter Adrián

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia

 

Fiú csapat (1. hely)

Balogh Ferenc, Kada Zoltán, Kassai Péter, Koloszár Zoltán, Kovarszki János, Kovács Arnold,

Kovács Máté, Libisch Richárd, Linusz Barnabás, Szekér Bálint, Szi-Márton Gergely,

Tóth Márton János

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Megyei Labdarugó Diákolimpia

 

Fiú csapat (3. hely)

Antal Gergely, Balogh Marcell, Bálint Balázs, Bojt Balázs, Czigány Adrián, Horváth Domonkos,

Iglódi Máté, Kada Zoltán, Kassai Péter, Linusz Barnabás, Meszlényi Márk, Molnár Tamás,

Ódor Ádám, Szi-Márton Gergely, Tihanyi Tamás, Varga Balázs

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Balázs Laura, Németh Márton, Strausz Tamás, Wayda Ákos

                                                                       Felkészítő tanár: Markovics György

 

Nemzetközi Kadet Válogató Verseny (Mödling)

 

Hanczvikkel Márk (2. hely)

 

Országos Párbajtőr Felnőtt Vidék Bajnokság

 

Sáfár Cintia (2. hely)

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia (Szolnok)

 

File Mátyás (1. hely)

Fiú csapat (5. hely)

File Mátyás, Szeiler Simon, Varga Ottó

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia (Miskolc)

 

Hanczvikkel Márk (2. hely)

Sáfár Cintia (2. hely, 5. hely)

Fiú csapat (2. hely)

File Mátyás, Hanczvikkel Márk, Németh Péter,

Leány csapat (4. hely)

Fekete Fanni, Gampel Viola, Sáfár Cintia

                                                                    Felkészítő tanár: Markovics György

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (1. hely)

Szeiler Mátyás (2. hely)

Szeiler Sára (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Dévényi Róbert, Porkoláb Péter

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Dávid (3. hely)

Szeiler Sára (27. hely)

Porkoláb Péter (43. hely)

 

Duatlon Ranglista Országos Bajnokság

 

Berke Dávid (6. hely)

 

2007.

 

Országos Atlétikai Diákolimpia 2007.

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 2. hely)

Berke Adrienn (3000 m 5. hely)

 

Megyei Atlétikai Diákolimpia

 

Bálint Balázs (súlylökés 1. hely)

Berke Adrienn (3000 m 1. hely)

Berke Dávid (3000 m 1. hely)

Csikós Attila (magasugrás 1. hely)

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 1. hely)

Kenesei János (400 m 1. hely)

Kocsis Bence (magasugrás 1. hely)

Rezes Gabriella (1500 m 1. hely)

Tóth Eszter (3000 m 1. hely)

4x400 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Hegedűs Csaba, Kenesei János, Morva Tamás

Ács Roland (távolugrás 2. hely)

Horváth Zsombor (400 m 2. hely)

Kindl Dávid (súlylökés, 2. hely)

Kocsis Noémi (1500 m 2. hely)

Morva Tamás (1500 m 2. hely)

Pál Barbara (távolugrás 2. hely)

4x100 m-es fiú váltó (2. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Fonnyadt Ádám, Horváth Domonkos

Ács Roland (100 m 3. hely)

Csikós Attila (távolugrás 3. hely)

Pál Barbara (magasugrás 3. hely)

Porkoláb Péter (3000 m 3. hely)

Stéger Dalma (1500 m 3. hely)

Szloszjár Ivett (távolugrás 3. hely)

Az OTP kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Mezei Futóbajnokság (országos döntő)

 

Berke Adrienn (16. hely)

Berke Dávid (17.)

 

Mezei Futóbajnokság (megyei döntő)

 

Berke Dávid (1. hely)

Somogyi Renáta (2. hely)

Berke Adrienn (2. hely)

Csikós Attila (3. hely)

Kocsis Noémi (3. hely)

V. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Berke Adrienn, Gyulavári Vanda, Pliskó Anna, Stéger Dalma, Szeiler Sára

VI. korcsoportos leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Kocsis Noémi, Monori Alexandra, Somogyi Renáta,

Szloszjár Ivett

VI. korcsoportos fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Döbröntei Máté, Porkoláb Péter, Szeiler Mátyás

A Zalaco kupát iskolánk csapata nyerte meg.

 

Országos Atlétikai Csapatbajnokság

 

4x800 m-es leány váltó (9. hely)

Berke Adrienn, Kocsis Noémi, Pliskó Anna, Somogyi Renáta

4x1500 m-es fiú váltó (9. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Döbröntei Máté, Morva Tamás

 

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

 

Magasugró leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Tóth Eszter, Vető Dalma

Súlylökő leány csapat (1. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

4x800 m-es leány váltó (1. hely)

Berke Adrienn, Kocsis Noémi, Somogyi Renáta, Szeiler Sára

Távolugró fiú csapat (1. hely)

Ács Roland, Csikós Attila, Demeter Ádám, Rózsa István, Simon Zoltán

4x1500 m-es fiú váltó (1. hely)

Berke Dávid, Csikós Attila, Morva Tamás, Szeiler Mátyás

Magasugró fiú csapat (2. hely)

Ács Roland, Bálint Balázs, Csikós Attila, Demeter Ádám, Simon Zoltán

Súlylökő fiú csapat (2. hely)

Bálint Balázs, Hegedűs Csaba, Kindl Dávid, Simon Zoltán, Szládovics László

Távolugró leány csapat (3. hely)

Demeter Klaudia, Gyulavári Vanda, Kultsár Kinga, Szloszjár Ivett, Vető Dalma

Fiú svéd váltó (3. hely)

Ács Roland, Demeter Ádám, Gaál András, Kenesei János

 

Országos Ifjúsági és Junior Atlétikai Bajnokság

 

Demeter Klaudia (100 m-es gátfutás, magasugrás 2. hely)

Rózsa István (hármasugrás 2. hely)

Berke Adrienn (3000 m 9. hely)

Berke Dávid (3000 m 10. hely)

                                                                         Felkészítő tanár: Csikós József

 

Röplabda Diákolimpia

 

VI. korcsoportos leány csapat (megyei 1. hely)

Bernáth Ivett, Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kiss Szilvia, Kovács Szilvia,

Nagy Zsuzsanna, Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes,

Rezes Gabriella, Tóth Eszter

VI. korcsoportos fiú csapat (megyei 1. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Csikós Attila, Hegedűs Csaba,

Horváth Róbert, Kada Zoltán, Meszlényi Márk, Szekér Bálint

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia

 

Leány csapat (megyei 1., országos 15. hely)

Bernáth Ivett, Czefernek Andrea, Keserű Eszter, Kovács Szilvia, Nagy Zsuzsanna,

 Németh Réka, Polgár Petra, Porkoláb Noémi, Pozsgai Ágnes, Rezes Gabriella, Tóth Eszter

Fiú csapat (megyei 1., országos 8. hely)

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Csikós Attila, Hegedűs Csaba,

Horváth Róbert, Kada Zoltán, Meszlényi Márk, Szekér Bálint

                                                                      Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

 

Megyei Sakk Diákolimpia

 

Leány csapat (2. hely)

Pénzváltó Nikolett, Pintér Zsanett, Major Edina

Fiú csapat (2. hely)

Balogh Ferenc, Bruncsics Bence, Csudai Zoltán, Varga György

                                                                    Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia

 

Annoh Dóra, Bedő Krisztina, Drávecz Nóra, Goór Alina, Gyulavári Vanda,

Káli Szandra, Leidál Enikő, Pintér Zsanett. Sinkó Evelin, Sipos Etelka,

Tamás Alexandra, Tihanyi Franciska

                                                                 Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit

 

Megyei Teremlabdarugó Diákolimpia

 

Antal Gergely, Bálint Balázs, Czigány Adrián, Hegedűs Csaba,

Horváth Domonkos, Iglódi Máté, Kassai Péter, Linusz Barnabás,

Meszlényi Márk, Sifter Adrián, Véghelyi Róbert

                                                                 Felkészítő tanár: Csikós József

 

Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia (megyei döntő)

 

Csapat (3. hely)

Balázs Laura, Németh Márton, Strausz Tamás, Zsiborás Szabina

                                                                 Felkészítő tanár: Markovics György

 

Kadet Párbajtőr Európa Bajnokság

 

Fiú csapat (3. hely)

File Mátyás, Hanczvikkel Márk

 

Kadet Országos Párbajtőr Válogató Verseny (Szolnok)

 

File Mátyás (2. hely)

Sáfár Cintia (3. hely)

Hanczvikkel Márk (5. hely)

 

Kadet Országos Párbajtőr Válogató Verseny (Budapest)

 

Hanczvikkel Márk (1. hely)

File Mátyás (3. hely)

 

Felnőtt Párbajtőr Vidék Bajnokság

 

Sáfár Cintia (1. hely)

 

Országos Párbajtőr Diákolimpia

 

Sáfár Cintia (1., 5. hely)

Erdélyi Melinda (6., 8. hely)

Németh Péter (17. hely)

Leány csapat (két 1. hely)

Erdélyi Melinda, Kiss Virág, Sáfár Cintia

                                                                 Felkészítő tanár: Markovics György

 

Megyei Duatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (3. hely)

Fiú csapat (1. hely)

Berke Dávid, Porkoláb Péter, Szeiler Mátyás

 

Megyei Aquatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

 

Országos Duatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (4. hely)

Berke Dávid (12. hely)

Porkoláb Péter (27. hely)

 

Duatlon Országos Bajnokság

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (8. hely)

Porkoláb Péter (29. hely)

 

Duatlon Világbajnoki Válogató Verseny

 

Berke Adrienn (8. hely)

 

Duatlon Világbajnokság

 

Berke Adrienn (18. hely)

 

Zala Megye Duatlon Bajnoka Verseny

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berke Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (2. hely)

 

Megyei Triatlon Diákolimpia

 

Berke Adrienn (1. hely)

Berka Dávid (1. hely)

Porkoláb Péter (3. hely)

 

Tenisz Diákolimpia

 

Fiú csapat (országos és megyei 2. hely)

Juhász Máté, Targuba Richárd

                                                                 Felkészítő tanár: Tóthné Bentzik Judit