Kiemelkedő eredményeink (2006/2007)

Az Ifjú Fizikusok Nemzetközi Szemléjén az országos selejtező alapján Farkas Patrik 12.D osztályos tanuló 4 magyar társával együtt hazánk képviselőjeként részt vehet a koreai nemzetközi döntőn.

Berke Adrienn 9.D osztályos tanuló országos ifjúsági bajnokként részt vehetett a Duatlon Világbajnokságon, ahol 18. helyezést ért el.

A Kutató Diákok Országos Szövetsége által szervezett Tudományos Diákköri Konferencián Szám Dorottya 12.D osztályos tanuló különdíjat kapott.

AZ Országos Biológia Középiskolai Tanulmányi Versenyen Hegedüs Mónika 11.D osztályos tanuló

26. helyezést ért el és ezzel  középszintű 100%-os jeles osztályzatot szerzett.

A Békésy György Fizika Emlékverseny országos döntőjében Tolnai Gábor és Kovács Aurél 11.D osztályos tanulók 3. és 10. helyezést értek el.

A Mikola Sándor Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntőjében Bruncsics Bence 10.D osztályos tanuló 23. helyezett lett.

Az Irinyi János Kémiaversenyen Fülöp István 9.D osztályos tanuló országos 18. helyezést ért el.

A Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny Országos Döntőjében Németh Szabolcs 9.D osztályos tanuló 32., Korponai Kristóf és Bruncsics Bence  10.D osztályos tanulók 17. és 29. helyezést értek el.

Az Arany Dániel Országos Matematika Versenyen 4 tanulónk jutott be az országos döntőbe: 9.D osztályos tanulóink közül Toppantó Bence 19., Barkó Dóra és László Péter 60-61. helyezést értek el, Bruncsics Bence 10. D osztályos tanulónk 7. helyezést ért el.

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen Kardos Anna 11.D osztályos tanuló 30. helyezett lett.

Az Országos Amatőr Röplabda Diákolimpián fiú csapatunk 8., leány csapatunk pedig 15. helyezést ért el.

Iskolánk tanárai közül Csikós József  ebben a tanévben megkapta a  Magyar Testnevelő Tanárok Egyesületének arany emlékérmét ,emellett Keszthely város és Zala megye legjobb utánpótlás edzője lett.

Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat  Mikola Sándor díjjal ismerte el Farkas László kollégánk munkáját. Ezt a kitüntetést minden évben csak egy személy kaphatja meg.