Egyéb országos tanulmányi versenyeken elért helyezéseink: (2007/2008-as tanév)

 

Molnár Máté 9.A

A Latinovics Zoltán Országos Vers és Prózamondó Versenyen megkapta a Latinovics különdíjat és a Magyar Rádió különdíját.

Felkészítő tanára: Szabó Edit

Békefi Balázs 9.D

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen országos döntőjében 14. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Molnár Eszter

Kovács Dóra 9.D

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen országos döntőjében 19. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Németh Rita

Márfi Dániel 9.D

A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen országos 30.helyezett lett.

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 60. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

Németh Imre 9.D

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen országos döntőjében 44. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Németh Rita

Szita Virág 9.D

A Gordiusz Matematikai Tesztversenyen országos döntőjében 37. helyezést ért el.

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 5. helyezést ért el és I. dicséretet kapott.

Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

Tamási Mátyás 9.D

A Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok fizika pontversenyében 7. helyezést ért el.

A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen országos 45.helyezett lett.

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 23. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Farkas László és Fonyó Lajos

Barkó Dóra 10.D

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 32. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Fülöp István 10.D

Az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyen országos döntőjében 15. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Molnár Eszter

László Péter 10.D

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 34. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Jakabos Barbara Fonyóné Németh Ildikó

Németh Szabolcs10.D

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai Tanulmányi Versenyen országos döntőjében 31. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Németh Rita

Toppantó Bence 10.D

A Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 37.helyezett lett.

Az Arany Dániel Országos Matematika Versenyen országos döntőjében 26. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Fonyóné Németh Ildikó

Varga Veronika 10.D

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos döntőjében 36. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Kovács Aurél 12.D

Az Országos Szilárd Leó Fizikaversenyen dicséretben részesült.

Felkészítő tanára: Farkas László

Tolnai Gábor 12.D

A Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok fizika pontversenyében 7. helyezést ért el.

Az Országos Szilárd Leó Fizikaversenyen országos döntőjében 17. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Farkas László